я повинен здавати в оренду або купити автомобіль

Це загальна дилема, яка стоїть перед кожним автоматичним споживчих там: Оплата готівкою авансом або відмовитися від власності і платити щомісяця поселення замість цього? Купити або оренди на новий набір коліс?

Як і у випадку з будь-якої іншої загальної дилемою, немає слем-данк відповідь. Кожен варіант має свої переваги і недоліки, і все залежить від набору фінансових і особистих міркувань.

По-перше, ваші фінанси. Доступність явно ключ, і ви повинні задатися питанням про те, як стабільна ваша робота і як здорово ваше загальне фінансове становище. Короткострокові щомісячна вартість лізингу значно нижче, ніж щомісячні платежі при покупці: ви платите тільки за “частина” вартості транспортного засобу, які ви використовуєте під час часу ви їздити.

Якщо у вас є багато готівкових грошей авансом, то ви можете вибрати для оплати початкового внеску, податки з продажів – у грошовій або згорнутий в кредит – і процентна ставка визначається вашим позики компанії. Купівля ефективно дає Вам право власності на автомобіль, і це почуття «вільного водіння”, який йде на забезпечення транспортом.

Якщо, скажімо, ви хочете потрапити в розкішних моделях, але не можуть дозволити собі авансом грошові придбання транспортного засобу, чим ви є гарним кандидатом для лізингу. На відміну від покупки, це дає вам можливість не необхідності розщедритися вниз передоплату, залишаючи вас, щоб платити менше грошей фактор, який, як правило, схожі на процентну ставку з фінансування кредиту. Однак ці переваги мають ціну: припинення оренди рано чи дефолт по ваші щомісячні орендні платежі призведе до жорсткої фінансові санкції і може зруйнувати ваш кредит. Ви повинні переконатися, що ви вирізати щомісячної орендної плати в вашому бюджеті в осяжному майбутньому, принаймні протягом всього терміну оренди.

До того ж фінансовий аспект, роблячи покупки або оренди рішення залежить від ваших власних зокрема способу життя і переваг. Подумайте про те, що автомобіль означає для вас: ви така людина, щоб зв’язок з автомобілем або ви б вважали за краще мати хвилювання щось нове? Якщо ви хочете водити автомобіль протягом більше п’яти років, переговори ретельно і купити автомобіль вам подобається. Якщо, з іншого боку, вам не подобається ідея власності і вважаєте за краще водити новий автомобіль кожні два-три роки, то ви повинні оренди. Наступне, фактор ваших потреб транспорту: Скільки миль Ви керуєте році? Як правильно ви підтримуєте вашого автомобіля? Якщо ви відповідь: “Я їжджу 40000 миль на рік, і я дійсно не піклуються про мої машин, як я не заперечую справу з рахунків за ремонт”, то ви, мабуть, краще купувати. Лізинг засновано на припущенні про обмежений пробіг, як правило, не більше ніж на 12000 до 15000 миль на рік, і носити і сльозогінного міркувань. Якщо ви не можете тримати в заданих межах пробігу і тримати автомобіль в хорошому стані, в кінці вашої оренди, ви можете понести здоровенний кінця вартість оренди.