є Rolls Royce Phantom нового Клінта Іствуда

Перший, який я знайшов, був у фільмі Залізна людина, Тоні Старк (у виконанні Роберта Дауні-молодший) раси проти “Happy” Хоган (його грає Джон Фавро) приїхати спочатку на площині.

Крім того, в Iron Man 2, “Happy” Хоган збій Rolls Royce Phantom Drophead Coupe, щоб врятувати життя Тоні Старка, коли нападу Whiplash (грає Міккі Рурк) – що це марна трата гарний автомобіль!

Наступний фільм блокбастером Обалденная. Весь фільм Франка Д’Аміко (його грає Марк Стронг), яким пощастило отримати возили в Rolls Royce Phantom. Є декілька випадків, коли Кріс Д’Аміко (якого грає Крістофер Мінц-Плассе) приходить у цей автомобіль. Хто не хотів би розглядати прибуття в магазин коміксів чи кіно в Rolls Royce Phantom?

Наступним Rolls Royce бачили в фільмах у фільмі Втеча з грецького, автомобіль може бути виставлений у фоновому режимі при P Diddy говорить з Pharrell Williams з групи NERD . Це білий Rolls Royce Phantom.

Це один особливий, у фільмі Лабіринт Фавна, коли Mercedes (грає Марібель Верду) і Офелія (у виконанні Івана Бакеро) стають відвезли в табір, де Capitain (грає Sergi Lopez) заснований. Це Rolls Royce Phantom III і був першим Rolls Royce Phantom буде проданий до Америки.

Rolls Royce Phantom також зробив поява в комедії, Не жартуйте з Зоханом. Машина видає короткий зовнішній вигляд, коли Phantom (грає Джон Туртурро) приїжджає в місто, щоб боротися з Зоханом (грає Адам Сендлер).

Інших проявів Rolls Royce Phantom у фільмах

Перший Rolls Royce Phantom, який з’явився у фільмі Сіріана, який показав таланти пан Джордж Клуні.

Другий Rolls Royce Phantom з’явилася у фільмі Роккі Бальбоа, який показав таланти пан Сильвестр Сталлоне. У реальному житті Sylverster Сталлоне володіє власною Rolls Royce Phantom, але, без сумніву, тому що він не хотів поставити свій власний автомобіль “в небезпеці”, вона не була використана для фільму.

Rolls Royce Phantom також з’явилася в декількох епізодах серіалів, CSI: Miami, більшу частину часу білий Rolls Royce Phantom був використаний.

Вона також з’явилася в музичному кліпі на пісню: Хіба це не No Other Man Крістіни Агілери.

Ось ще кілька серій і фільмів з’являється в автомобілі:

Gossip Girl, Беверлі-Хіллз, Чак, dikkenek, хто твій Кедді?, Dirty Sexy Money, червоної межі, Оле та п’ятій передачі.
Здавалося б, що Rolls-Royce Phantom є найбільш виразно Блокбастер автомобіля.

У цій статті був складений Седрік Янс від Phantom Шотландії, експерти на оренді автомобілів класу люкс.
Phantom Шотландії
Ви також можете відвідати наш блог:
наш блог