імпорт автомобілів продуктивності частина 1 – основи тиску палива

Імпортувати налаштування Частина 1 – Основи
Багато тюнери Продуктивність Імпорт почати просто знайти потрібну інформацію. Якщо це те, що ви шукаєте, ви перебуваєте в правильному місці.

Більшість імпорту просто класифікувати як будуються за кордоном, проте в галузі я працюю в, імпорт визначаються як не тільки іноземні транспортні засоби, але і компактних спортивних автомобілів американських виробників, таких як Dodge SRT4, в Chevy Cobalt і Pontiac Solstice.

Тюнінг для більшості людей намагається вичавити всі доступні трохи кінських сил від автомобіля, і для деяких з менш інформовані, це також означає жертву довговічності і надійності двигуна (що хороший додатковий 5whp, коли вона виходить 45k миль раніше).

Імпорт не налаштувань не відрізняється то гарячою будівлі жезлом в старі часи. Невеликий легкий авто з великих електростанцій заправлені в них. Отримання співвідношення потужність / вага якомога вище, зберігаючи надійність.

Самі основні налаштування імпорту тюнінга не змінився. Тиск палива. Просто збільшення або зменшення тиску палива на залізничному має величезний вплив на коефіцієнти повітря / палива, а також короткостроковій і довгостроковій термін планки палива.

Внесення змін в паливній системі для підтримки змін є надзвичайно важливим. Більшість предметів, як S-AFC або електронною керувати просто змінити значення датчиків, що входить в комп’ютер для збільшення або зменшення боргу паливну форсунку. У той час як це працює на практиці, якщо ви хочете додати 10% по всіх напрямках, щоб Richen автомобіля, залишаючи, що при 0 і просте збільшення тиску палива набагато більш безпечний спосіб робити речі, і дозволяє комп’ютеру роботу, як це було спочатку призначено .

Але повернемося до тиску палива. Як самий основний і принциповий момент імпорту тюнінга на автомобіль, важливо, щоб отримати це право перед будь-якими іншими вносяться коректування. Автомобіль Продуктивність Доктор J блог розповідає нам, як потік Паливна форсунка засновані від фіксованого значення тиску стандартної в’язкості рідини. Більшість компаній оцінюють їх по-різному, але найбільш часто використовуваних для рейтингу на вторинному ринку 43psi, а деякі будівельники автомобіля перевірити їх набагато вище. Причина це має вирішальне значення в тому, що тиск палива за паливними інжектором сам підніме його основні висновки. 450cc форсунки поставляються в 37psi на залізничному кладе поза набагато менше палива, то 450cc форсунки поставляються в 55psi на залізниці.

Після робите кілька спусків з вашим автомобілем, поглянути на ваше повне повітря / паливо співвідношення ступінь вашого тесту. Якщо ви змінили все, щоб збільшити об’ємну ефективність двигуна, двигун буде компактнішим (співвідношення повітря / паливо вище, ніж раніше), то, коли ви почали. Якщо є необхідність помітне загальне в співвідношенні, то простий регулювання тиску палива може виправити це. На крейсерській швидкості, повітря / паливо повинно бути завжди 14.7:1, всі-автомобіль при повному навантаженні має бути близько 13,5:1, і примусовою індукції автомобіля при повному навантаженні повинні прагнути до 11.2-11.9:1. Чим вище число, тим компактніше (менше палива), автомобіль. Щоб Richen автомобіля, щоб зробити ідеальні точки, збільшення тиску палива, і якщо вам потрібно, щоб спертися машину, щоб знизити співвідношення повітря / паливо, зниження тиску палива.

Деякі автомобілів не покаже змін, але потребують подальшої налаштування через короткостроковій і довгостроковій термін планки палива. Більшість транспортних засобів у ці дні буде нехай ці значення Go + / – 25%, але в ідеалі тиск палива має бути відрегульоване таким чином, що вони все + / – 5%, так що карти є відкритими для автомобіля, якщо вони потрібні.

Експлуатувати автомобіль ще кілька разів з OBD-2 реєстратора на борту. Подивіться на значення коригування паливоподачі, і подивитися, де вони відпочивають. Якщо автомобіль додаючи багато урівноваження палива (збільшення числа), то додавання ще кількох PSI тиску палива (як правило, 1-2psi і перевірте) може значно зменшити це число. Аналогічним чином, якщо ви бачите його потягнувши урівноваження палива, зниження тиску палива буде зачитуватися цьому. Це дуже важливо, щоб транспортний засіб це повний спектр при внесенні корективів до мінливих умов, таких як погода, температури і висоти.

У подальших статтях на продуктивність автомобіля я буду пірнати далі в скарбничку назад систем, незалежних системах, MAF і MAP датчики і де все стає на свої місця.