інтернет-шахрайства автомобіль наслідувача

Покупці будьте обережні! Покупка уживаного автомобіля в Інтернеті може бути складним завданням в ці дні. Для кожного законним сайт, який дійсно забезпечить корисні послуги і процеси, є кілька ділянок перспективних аналогічні послуги, які є повними грабежі. Проблема в тому, що багато з цих сайтів грабіж є точними копіями цілком законні сайти. Ідея полягає в тому, щоб заплутати споживача в відчуваючи себе в безпеці. Якщо погляд виглядає законно компанія повинна бути законним, чи не так? Неправильно. Давайте поглянемо на шахраїв поширеної сьогодні в світі онлайн-покупки вживаного автомобіля, і подивимося, як вони працюють.

Імітація є щира форма лестощів

Для окремих, імітація часто робить рівними високу оцінку, навіть якщо це дратує, до певної міри. Для веб-сайтів законно продажі старих автомобілів, а також на сайти, що пропонують такі послуги, як захисту від шахрайства та Escrow, імітація може означати великих неприємностей для споживачів. Як неетично, як це, це відбувається весь час. Одна з основних проблем в інтернет-спільнота людей є законним копіюванням веб-сайтів, а потім, використовуючи ім’я бренду і сайту структуру реального сайту, щоб завоювати довіру споживачів і в кінцевому підсумку афера їх з їх з працею зароблені гроші.

Афера працює приблизно так. Кримінальну зацікавлені у створенні фіктивних сайт буде реєструвати IP-адреси в вкрадена ідентичності, або, можливо, навіть особистість померлої фізичної особи. Господар, який надає доменне ім’я не має хороший процес для перевірки повного дії людини та їх фактичної ідентичності. Інтернет просто занадто добре укриттям для злочинців, щоб зловити їх усіх. Таким чином, доменне ім’я виданий і пішло-поїхало. Злочинець, то часто протікає створити сайт, ідентичний законним, відомий бізнес-сайту. Більшість сторінок, фотографій, всі дзвони і свистки справжнього сайту, те ж саме.

остерігайтеся підроблених оголошення

Так як же ці злочинці насправді приваблюють трафік на свій підроблений веб-сайт? Хороше запитання, але відповідь на це питання досить простий. Для старих автомобілів і послуг автосервісу Escrow, вони роблять це через підроблені оголошень автомобілів и наступні листи. Неправдами скопіювати всі фотографії, VIN і опис реальних уживаних автомобілів для продажу і створює помилкову копію цього автомобіля на продаж за ціною нижче ринкової. Що підроблені перерахування приманку, щоб змусити вас цікавить. Підроблені оголошення ставиться на великих веб-сайтів, як AutoTrader, Ebay, Cars.com, Craigslist та інші. Покупці залучені в низькій ціні і, як правило, зв’яжіться з продавцем по електронній пошті. Бум-кримінального тепер має адресу електронної пошти.

Як ми всі знаємо, наші особисті електронні листи не плавати навколо, як є не завтра. Тільки минулого тижня я отримав листа дав мені знати, що я виграв британської лотереї. “Класно!” Я думав-я навіть не пам’ятаю, грати! Очевидно, що це афера, але я використовую це, щоб проілюструвати, що мою адресу електронної пошти та адрес електронної пошти, які там. Шлях там. Таким чином, ці шахраї відправити електронну пошту, і багато з них.

На уживані автомобілі, шахраї зазвичай створюють підроблені угоди або служби доставки. Коли ви запитуєте про, що дешевий автомобіль, шахраї надішлемо вам більш фотографій, більш докладно, що ви хочете (пам’ятаєте, вони вкрали всю інформацію з реального лістинг). Вони просто хочуть, щоб ви зацікавлені достатньо, щоб використовувати свої підроблені служби. Шахрай надішлемо вам листа з посиланням на веб-сайт цього підроблені службі угоди або вартість доставки. Вони хочуть, щоб ви вірили, що їх підроблений веб-сайт це реальна річ. Якщо він виглядає реальним, у вас більше шансів, щоб відправити гроші або надавати особисту інформацію.

Часто листи від криво продавця буде містити опис послуг, відгуки, скріншоти з підроблених веб-сайті, і посилання, яка приведе вас до підроблений веб-сайт. Багато разів вказує посилання обманутий споживач прямо у формі, з питань про те, основну особисту інформацію, а також питання, щоб визначити, які послуги вони можуть зацікавити

“Проходження”

Через кілька хвилин або годин по тому, іншої електронної пошти створюється для споживача. Отримання цього другий лист часто помилково полегшує свідомості одержувача, так як багато менш складні сайти грабіж просто намагаються змусити вас на сайт один раз, і ви ніколи не чули від них знову. Ці злочинці Я пишу про більш просунуті, і вони знають свідомості споживача.

Другий лист може бути кілька персоналізованих, використовуючи ім’я клієнта, а також надання інструкцій про те, що потрібно зробити, щоб забезпечити послуги інтересу від обстеження заповнили на веб-сайті після першого візиту. Прикладом є сайт, що пропонує депозитного обслуговування для покупок в Інтернеті автомобіля. Обслуговування угоди є той, який буде виступати в якості посередника провести початковий внесок на автомобіль, поки ви споживач дійсно не отримує автомобіль, який Ви купуєте. Може бути, це $ 1000, може бути, вона становить $ 5000, залежно від ціни автомобіля і сума, запитувана продавцем. Ці підроблені сайти часто розповідають читачеві в електронній пошті, що перша угода, укладена з веб-сайту повинні бути через Western Union, Moneygram, або інший відомий метод переказу грошей з вашого банківського рахунку на депозитний рахунок, сайту для проведення. Навіть банківські перекази, які раніше були безпечний спосіб переказу грошей, в даний час використовуються ці шахраї. Вони незаконно доступу до банківських рахунків через вкрадені ідентичностей. Так, на даний момент, все, про сайті і спосіб передачі грошей представляється правомірним споживач не соромтеся відправити депозит у дусі доброї волі.

Це востаннє мимовільним споживчих побачать свої гроші, а також в останній раз на сайті ініціюватиме зв’язку будь-якого типу. Як правило, споживач зростає розчарування або отримує стурбований відсутністю кореспонденції. Вирішивши вжити заходів, споживач викликає сервісний номер телефону на сайті, якщо номер навіть внесений до списку. Іноді число перерахованих номер для реальної компанії, яка, звичайно, не буде мати ніяких записів про угоду або будь-який звіт людини, який здійснив операцію. Як погано, як людині в реальному компанії можуть відчувати себе про ситуацію, немає нічого, що вони можуть зробити, щоб допомогти.

Ще одна порада щодо телефонами: Якщо ви зателефонувати за номером з веб-сайту, і ви чуєте кілька кліків до дзвону починається, виклик перенаправляється на інший номер. Це часто буває з номерами, показаними на підроблені веб-сайти. Якщо ви робите досягнення легітимної компанії, не буде нічого, що вони можуть зробити для вас інші, ніж співчуваю вашій ситуації. Хоча це добре, це не допоможе вам отримати свої гроші назад!

Все зводиться до цього – якщо ви, згадані компанії Escrow або перевезенні вантажу на автомобілі продавець, це гарна ідея, щоб зателефонувати за номером у списку, поговорити з представником, і запросити інформацію, яка буде надіслана до вас, при розмові посилання до повідомлення електронної пошти або поштової кореспонденції. Ви можете також використовувати інтернет-ресурси, такі як www.escrow-fraud.com, яка пропонує список реальних компаній депозитний і відомих підроблених.

можливе звернення

Часто ці шахрайства відбуваються в іншій країні, що робить його ще більш жорстким для США закон, щоб розправитися з ними. ФБР, через їх інтернет-центр скарг злочинності (IC3) створив сайт, приймати і відстежувати скарги, пов’язані з шахрайством в Інтернеті. Їх веб-сайт, www.ic3.gov, зареєстровано більше 200 000 скарг тільки в 2006 році. Якщо ви стали жертвою інтернет-шахрайства, подати скаргу на IC3 веб-сайті, і забезпечує як багато деталь як можливо про вашу зустріч.

ICANN, міжнародна корпорація з присвоєння імен і номерів, є не-для-некомерційна організація, створена в 1998 році, щоб допомогти зберегти Інтернет безпечним і стабільним. Однак навіть ICANN держав на їх власному сайті, що вони не контролюють інтернет-контенту, не може зупинити спам, і не мати справу з доступом в Інтернет. Коротше кажучи, навіть вони не матиме велику допомогу ви повинні ви опинитеся жертвою шахраїв схожий на те, що обговорювалося тут. Це може коштувати цілих $ 3500, щоб подати офіційну скаргу в ICANN, яка являє собою неабияку суму, особливо якщо ви тільки що втратили гроші. Крім цього, постанова суду часто необхідно мати сайт, видалені з інтернет-спільноти, а й постанову суду може бути ніякої користі, якщо особистість використовується для запуску веб-сайт був вкрадений або належить померлої фізичної особи. Якщо ви не можете знайти особу, яка вчинила шахрайство, ніякого звернення не можуть бути недоступні.

забезпечення онлайн-покупки

Суть в тому, щоб робити домашнє завдання. Ви просто не можете довіряти всьому, що ви бачите в Інтернеті. Попросіть посилання від друзів, які використовували онлайн послуг із закупівлі транспортних засобів. Зв’яжіться з компанією, перш ніж використовувати їх, і попросіть у них всі телефони для бізнесу, а також фізичною адресою. Переконайтеся, що фізичну адресу (відвідати їх, якщо це можливо) і зробіть старанного дослідження. Якщо компанія управляє шахрайством, напевно ви не перша їхня мета або першою жертвою. Шукайте блоги, інтернет-форуми або відгуки, які можуть попередити вас про те ж афера, яка тільки що приземлився у вашій поштовій скриньці. Реальні компанії страждають теж, як часто їх ім’я волокли по бруду, тому що їхній сайт був скопійований і незаконно використовується для обманювати людей з тисяч доларів. Знайти надійної компанії, зверніть увагу на ознаки грабежу, описаних вище, і уникнути свою власну історію жаху, коли мова заходить про покупку наступного автомобіля онлайн.