іспанська причалів в якості альтернативних інвестицій

З кінця 1960 року народження, AOS і початку 1970-х, AOS, і початок туризму і пакет свята, Іспанія перетворилася в одну з провідних європейських економік, з диверсифікованою ринкової охоплюють як виробництва та сфери послуг. Між 1961 і 1973, так званий років розвитку, іспанська економіка виросла на 7% на рік з доходом на душу населення в розмірі $ 500 на рік. Після вступу до ЄС у 1986 році, Іспанія в черговий раз довелося одним зі світових, AOS найбільш швидкозростаючих економік, з річним зростанням в середньому на 4,1% в період між 1986 і 1991 роках, у порівнянні з в середньому по ЄС у 3%. Точно так само, зовнішньої торгівлі виріс з $ 23,8 млрд. в 1975 році до $ 52,5 млрд. до 1980 року і 143 млрд. дол до 1990 року.

Сьогодні економіка Іспанії є п’ятою за величиною в Європі, що становить близько 9% від ЄС вихід. Дохід, по 78% в середньому по ЄС, є одним з найнижчих в ЄС, хоча вона значно випереджає Ірландії, Португалії та Греції. Іспанія, AOS Основними торговими партнерами є Франція, Німеччина та Італія для експорту, і Німеччини, Франції та Італії на імпорт. Іспанія, AOS найбільш важливих галузей промисловості є туризм, хімічна та нафтохімічна промисловість, важка промисловість, продукти харчування та напої. Іспанія також Європи, AOS четвертий за величиною виробництва після Німеччини Франції та Італії. Областях принцип росту включають туризм, страхування, розвиток нерухомості, електроніки та фінансові послуги. Туризм є одним з Іспанії, AOS найбільш важливих галузей промисловості, особливо в Андалусії, заробляючи ок. 4% ВВП і зайнято близько 10% робочої сили, як безпосередньо, так і побічно. З більш ніж 5000 км берегової лінії, і унікальне поєднання майже ідеальною погодою цілий рік і середземноморський стиль життя, Іспанія стала Меккою для відпочивальників і катання на човнах ентузіастів.

З появою бюджетних авіакомпаній, вихідні поїздку до Іспанії тепер стало нормою для багатьох європейських мандрівників, і величезні східного узбережжя, всі 750 миль від нього, як і раніше живуть більше британських човнах, ніж де-небудь ще в Середземному морі. У той час як швидко розвивається економіки і приплив іноземних відвідувачів в сімдесяті і восьмидесяті роки, звичайно, викликало його власні унікальні проблеми, розвиток інтелектуальних комплексів, таких як Марина Сотогранде і проведення Кубка Америки 2007 у Валенсії, які, безсумнівно, приваблює любителів катання на човнах ще в величезних кількостях. Все частіше багато з цих ентузіастів теж купують другі будинки, або як будинок відпочинку, щоб насолодитися їх човен на поїздки до Іспанії, або навіть піти у відставку.

З точки зору демографії, покоління покупців називають, Äòbaby бумерів, АТ (в даний час 42 – 58 років), в даний час повинні вийти на пенсію протягом наступних 10 років. З великим багатством, яке було побудовано на майно, бізнес-інтереси і спадкування, вони мають мало бажання бачити цих активів обкладаються податком на смерть. Ця тенденція в даний час розглядається в усій Європі, а також в культурних змін, ця вікова група виходить на пенсію раніше, ніж витрачати більше свого багатства, і взагалі насолоджуватися життям повною мірою. У Великобританії цей результат якої був колись маленькою цівкою стала торрента. Все частіше багаті і здорові, люди, які виїжджають за кордон, заохочувані засобами масової інформації та низьких транспортних витрат, для того, щоб насолодитися більш спокійною і приємною життя в НД З світового попиту на рекреаційні човни за оцінками, досягне $ 24 млрд до 2006 року прогнозоване зростання річного обсягу продажів по всьому світу на 7%, а з Європою переживає найвищий зростання за останні п’ять років, схоже, мало, щоб зупинити європейський ринок росте і розширюється далі в в найближчі кілька років.

Витрати на утримання та підтримку човна в Іспанії стає все легше, дешевше і значно більш приємним, ніж у Великобританії. З появою дешевих рейсів, більше регулярні рейси, і нова інфраструктура, це простіше і швидше дістатися до іспанського узбережжя і бути на воді, ніж для власника в Мідлендс, щоб досягти своєї човні в Саутгемптоні. Іспанська берегова лінія розділена на шість Костас – Коста дель Соль є самим південним, а потім Коста Каліда, Коста Бланка, Коста-дель-Азар, Коста-Дорада і найпівнічніший, узбережжя Коста Брава. Атмосфера на Іспанію, AOS узбережжя різниться від Коста в Коста і від пристані для яхт в Марині. Від маленької і красивою Кабопіно в блискучому Пуерто Банус, де яхти стиснуті в чисто бути захоплювалися менш забезпечених перехожих! У великих містах, таких як Валенсія, Альмерія, Малага і Барселона пропонують гованя права в їх центрі, варіант, який стає все більш популярним як у багатьох містах перетворюються на напрями світового класу. Валенсія зокрема починає суперником Барселони, як і прийдешнє Америці, AOS Кубок привернув мільярди євро інвестицій в область. Марини і човнах об’єктів по обидві сторони від Валенсії, таких як Дения, і в районах на південь від міста, відчувають переваги.

Острови Балеарські острови охоплюють невелику частину Середземного моря, ще, мабуть, один з найпопулярніших місцях зустрічей, і, як такі, найбільш густонаселеною з човнами. В останні роки Майорка пролив своє зображення нічного клубу, і величезна маркетингова кампанія призвела до того, відносно невідомим і красивіше аспектів острова. В недавній статті в Бюлетені Майорка Щодня позначив суму грошей, які вкладаються в нерухомість і яхти на острові Великобританія торговців міста. З бонусами понад 1м євро, ці покупці хочуть не тільки вдома, але яхту, щоб відповідати. Це, як і в інших країнах, призвело до безпрецедентних попитом на місце для причалу. Якщо власники човнів хочуть тихий спокійний пристань для яхт, або один з жвавій нічним життям, одна річ, вони всі мають у загальному є відсутність адекватного причалів, як за розмірами і доступності.

Брак причалів у Середземному морі погіршується. Є в даний час, за оцінками, 160 000 човни очікування протягом тривалого перебування в космосі і шкіперів пощастило мати одну щільно сидять. Тільки недавно, підготовлений за дорученням уряду Іспанії до висновку, що в 2005 році, в загальній складності 2300 яхт шукатимуть причалів в Андалусії поодинці, і до 2020 року, що ця цифра буде стрибок до більше 5000 яхт у тільки цієї однієї області. У доповіді робиться висновок: попит з боку морського сектора ринку туризму на узбережжі Коста-дель-Соль в поодинці, досягає безпрецедентних цифр, які можуть бути усунені тільки різким модернізацію об’єктів. Дійсно, 11 портів на узбережжі, які обслуговують яхти, тільки 4200 швартування точки між ними. Цифри виданий Коста дель Соль туризму запропонувати Коста, AOS портів необхідно буде збільшити на 300% кількість доступних причал простору тільки для задоволення поточних вимог.

Генеральний директор Коста дель Соль Туризм, Ана Гомес сказав, ÄúWe не вистачає багатьох точок швартування і через це черги величезні “. Вона пішла, щоб пояснити, що у зв’язку з причалів перебуваючи на насичення було мало вигоди, які можна мав від маркетингу та просування. Майже 60% власників були туристи переважно з Німеччини, Франції і Великобританії. З відсутності вільних місць, ціни на причалах різко зросли, поряд з річної оренди затребувані власниками. Це посилило проблеми, так як інвестори в даний час переходять на ринок з перспективою довгострокового зростання капіталу, в поєднанні з відмінним оренди повертається від 8% до 15%. Причал ціни сильно розрізняються і залежать від декількох факторів, включаючи розмір (довжина і ширина), місце знаходження (як на пристань для яхт, і положення в самої Марини), і довжина оренди інших. Загалом, вони починаються від 50 000 євро приблизно. і піти в кілька мільйонів для дуже найбільші. Як приклад в даний час існує 20 м причалу в Сотогранде на продаж за 600 000 євро – аналогічна причал розміром в Пуерто Банус б продати за понад мільйон (якщо не виявилося!)

Коли нова пристань встановлена, вона здається в оренду портовий оператор урядом на певний термін. Ці періоди, як правило, від 30 до 50 років. Причали потім купується і продається на правах оренди тільки. Поступово з плином часу, тривалість оренди вийшов на причал стає коротшим, залежно від дати оригінальної оренди був наданий до порту оператора. Зазвичай причалів доведеться оренди залишилися від 15 до 25 років. Природно, що в новій пристані, причалу буде мати повний термін оренди. Кожний причал буде мати свій власний документація, по суті документа право власності на землю, який підписується і в присутності нотаріуса в будь продажу або купівлі. Кожний причал визначається її розміром і номер посилання на плані порту. Причали завжди слідують в довжину і ширину, тобто. (8 м х 3 м). Чим більше човен, тим ширше причал повинен бути! Спальні місця купуються і продаються брокерами. Найбільшим з них є Рід морський відпочинок, який працював у Іспанії протягом майже 20 років. Ціни для будь-якого конкретного причалу диктуються попитом і пропозицією, і з таким великим досвідом, Рід знати все причали тісно і тому ціни на свої причали, щоб продати за розумними ринковими цінами. Якщо вважається, що власник занадто багато чого, причал продажу відмовилися. У деяких марин це тільки можна купити причалу, але не здавати його в оренду іншій особі (це було умовою оригінальні оренду Управління порту). Ми можемо надати список з них (якщо потрібно). У ці власники причалів човна можна використовувати тільки причал себе. Умови плавання в Середземному морі практично досконалі, як немає припливів, щоб викликати проблеми або в умовах плавання або вхід або вихід в морських портах. У Великобританії (як і скрізь) поїздки повинні бути заплановані дуже ретельно, щоб гарантувати, що човен може як виходити і входити в порт з припливом. Це може означати очікування протягом декількох годин для правильного умовах – те, чого не відбувається в Med! У Великобританії, катання на човнах обмежено літніх місяців (3 в кращому випадку) – все більше і більше власників в даний час переходять за кордон, щоб мати доступ до 12 місяців плавання в теплій і спокійної води.

Моторний човен ентузіастів, як правило, навколо причалу Коста дель Соль причали з двох причин. По-перше дизельного палива в Гібралтарі значно дешевше, ніж в Іспанії. По-друге, погодні умови є більш гладкими і спокійніше. (Коста де ла Луз березі Атлантичного океану і відомий своєю вітряній погоді і привертає віндсерферов) любителів парусного спорту, як правило, причал далі на північ, у бік на Балеарських островах, так як, як правило, більше вітру, і, отже, краще умови плавання. В Іспанії, як і скрізь у Європі, є дуже сильне лобі, яке екологічні виріс в силу в останні десятиліття, особливо з обранням Зелений MEP, AOS до Брюсселя. У всьому світі, екологічно чутливі райони знаходяться під захистом і позначені як районів виняткової природної краси або в якості заповідників. Аргумент на користь будівництва нових причалів ніколи не була сильнішою, але й не мають екологічного впливу на вже розроблених берегової лінії.

Іспанському березі, і, зокрема узбережжі дель Соль, були попереджені про насування екологічної катастрофи, якщо розвиток не взята під контроль. Уряд вкрай незручне становище, так як екологічний туризм судилося стати одним з основних ринків зростання в наступному десятилітті. Однак, також гостро усвідомлює брак коштів і причали для власників суден і операторів. Проекти нових причалів постійно запропонували, але в цілому тягнутися протягом багатьох років планування і тривалого лобіювання зустрічей. Моторні човни, зокрема, не вважаються екологічно чистими. Аварійний викид палива та спорожнення танків в порту (випадково чи ні) не допомагають. У той час як зелений лобі бореться, щоб не допустити подальшого розвитку Марина, наявність спільних місць стає все більш гострою. В Італії останнім часом, новий закон було введено заборону моторні човни від приходу межах 200 м від берегової лінії, що робить його незаконним щоб кинути якір в скелясті бухти і бухти.

Все це сприяє зростанню цін причалів ще вище. Місць, які продавали за 10000 до 20000 євро кілька років тому, в даний час для рук в руки 80000 до 100000 євро. Ця тенденція може тільки продовжувати з відсутністю нових причали будуються. Як фахівець морського фінансової компанії Marinablu пропонує унікальний об’єкт з нашими іспанськими партнерами банківської забезпечити причалу фінансів, безпосередньо пов’язані з причалу себе. Ця функція доступна тільки через себе. Це дозволяє нашим клієнтам (будь то власники суден або інвесторів) для залучення капіталу проти самого причалу. Існуючі власники також мають можливість випуску акцій від своїх причалів купити велику човен або просто реінвестувати в іншій причал.

PS-Ми в даний час продажу одного з наших причалів у Estapona – 25 м причалу – будь ласка, напишіть для більш докладної інформації.