історії Mercedes

Історія Mercedes-Benz або для коротких Mercedes (а іноді і “Бенц” або “Merc”) є вельми цікавим. Mercedes є німецька компанія, заснована в 1871 році. На початку було три людини – Готліб Даймлер разом з Вільгельмом Maybach і Карл Бенц. Карл Бенц, а два інших змогли винайти автомобіль з внутрішнього згоряння незалежно один від одного. Це дуже цікаво, однак, що вони були тільки шістдесят миль один від одного, в той час.

Карл Бенц працював в Мангеймі. У нього був магазин там, який був місцем, де він винайшов перший реальний автомобіль під дією внутрішнього згоряння. Рік був 1885 і в наступному році Карл Бенц отримав патент на свій новий витвір.

Автомобіль був названий “Benz Patent Motorwagen” і мала три колеса і дизайн нагадує перевезення запряжених кіньми, можливо, тому, що основною моделлю дизайну був узятий з вагона. Перший двигун Карл Бенц запатентував в 1879 році і він був розроблений ним.

Готліб Даймлер і Вільгельм Майбах отримали патент за рік до внутрішнього згорання моделі автомобіля Карла Бенца. Рік був 1885 і точна дата – 29 серпня. Двигун вони зробили, як вважають, перший прототип газового двигуна сьогодні і вони назвали його “підлоговими годинами двигун”.

Наступного року Готліб Даймлер придбав диліжанса, в якому він планує поставити двигун внутрішнього згоряння. Багато людей зробили ці покупки в той час, але Готліб Даймлер, мабуть, перший з двигуном ідею в розумі. Даймлер і Майбах працювали разом, щоб прийняти цей диліжанс, щоб відповідати потребам двигуна. Офіційний слова, які використовуються для Mercedes ця модель є “перевезення без коней”. Це без коней, але з звичайними рульового дишлом і двигуна внутрішнього згоряння.

Незабаром після цього в 1889 році вони побудували повну модель з нуля, який був перший автомобіль харчується від чотирьох-Сток двигуна. Це був знову з чотирма колесами і після заснування в 1890 році DMG вони змогли продати першу модель свого автомобіля через два роки в 1892 році.

З іншого боку Карл Бенц вдалося продати свою першу модель в 1888 році – за рік до Готліб Даймлер і Вільгельм Майбах зміг побудувати свою модель. Карл Бенц нічого, що через деякий переробки його моделі Motorwagen і, можливо, це дало йому це перевагу протягом багатьох років, бо не почали з нуля, як Даймлер і Майбах зробили.

У 1899 автомобілів з Daimler Motoren Gesellschaft, зроблені в місті недалеко від Штутгарту взяли участь в гонці обумовлено Еміль Еллінек. Еллінек був дипломат і бізнесмен, і він був у захваті від самої ідеї навколо автомобілів. У 1896 році він відправився до дизайнерів Готліб Даймлер і Вільгельм Майбах і незабаром після цього він купив у них свій перший автомобіль автомобільний – Фенікс. Цікава історія про те, що автомобіль забарвлений Еміль Еллінек ім’я його дочки Мерседес Адріана Мануела Рамона Еллінек на автомобілі на удачу. Років після цього цілий ряд автомобілів отримали це ім’я.

Еллінек хотів швидкі машини, і що 1900 DMG був першим, хто носить його ім’я дочки. Схоже, Еллінек був одержимий ідеєю ім’я своєї дочки, тому що він запропонував і уклав контракт на 550 000 знаків на купівлю 36 моделей нового автомобіля з 35-сильним двигуном тільки бачити свою дочку ім’ям на цьому автомобілі. Новий двигун був названий Daimler-Mercedes двигун містять як це тільки ім’я розробника і Mercedes.
Дуже скоро після цього він уклав угоду ще на 36 моделей, але з іншої серії – з 8 двигунів HP. Після цього на більш високій ціні, яку він зміг продати ці моделі на ринку в США, Бельгії, Франції та Австро-Угорщини, і що швидко зробили його одним з найбільших продавців автомобілів для того часу.

Звичайно, ім’я його дочка продовжувала Mercedes на показ на нових моделях автомобілів, як “Mercedes 35 HP”. Одержимість Еллинека на ім’я Mercedes рости, і він навіть змінити свою назву на Еллінек-Мерседес. Протягом восьми років Еллінек відбулася у засіданнях ради директорів Daimler Motoren Gesellschaft з 1901 по 1909 рік, але він пішов з будь-якої діяльності, пов’язаної з автомобілями через його дипломатичного призначення.

У 1924 році дві великі компанії DMG і Benz & Cie. Нарешті почав співпрацювати, але через Першої світової війни і проблеми з німецької економіки в той час вони були в змозі об’єднати два роки після цього в 1926 році, і вони використовували назву Daimler-Benz AG. Звичайно, ім’я Mercedes не був втрачений. Вони почали виробництво треків і автомобілів, і вони використовували ім’я Mercedes-Benz для них. З боку Daimler вони отримали назву Mercedes Benz і був з боку екс компанію Benz & Cie. Пункту злиття угоду змушені дві компанії, щоб залишитися разом до 2000 року.

Вони зосереджені на створенні землі моделей транспортних засобів, але вони також зробили двигуни для човнів і літаків для цивільних і військових організацій. Вони були в змозі зробити навіть дирижаблі живлення від їх двигунів і незабаром після цього в 1929 році Карл Бенц помер.

Основні зусилля компанії були на створенні моделей лімузинів і славу їх, як відомо, сьогодні для цього. Проте вони зробили деякі спортивні моделі, як ранні моделі ССК розроблений Фердинандом Порше. Інший продукт є дивним Mercedes-Benz 300SL. З його двері крила чайки це був цікавий вигляд.

Звичайно, Mercedes-Benz зробити менш дорогих автомобілів для широкої публіки теж. У Штутгарті вони змогли створити і протестувати моделі Volkswagen у співпраці з Porsche. До цього автомобіль модель під назвою A-Class прийшов у виробництві. Це невеликий сімейний автомобіль, і, можливо, через це й народна назва цього автомобіля Дитячі Benz. Перше покоління бебі-Benz був створений у 1997 році і після цього року після реконструкції вона знову з’явилася в 2004 році.