№ 1 Jaguar XKR кабріолет Америки річна дорога поїздці на автомобілі

Наддувом XKR Кабріолет Jaguar був визнаний номер один у списку Синьої книги Kelley автомобілів, які були найкраще підходить для автомобільних поїздок.

Укладач дорожні випробування редакторів книги Kelley Blue, Jaguar XKR Convertible був короткий список проти десяти інших нових виробничих ліній. Редактори опитаних покупців, на яких автомобіль вони найбільше хотіли б взяти в дорогу цього літа. У верхній частині списку був Jaguar XKR Convertible і це задовго до 3-серії Кабріолет BMW і Chevrolet Suburban.

“При виборі нашого списку, ми хотіли включити засоби для кожної поїздки – від вихідних прогулянки з одного або двох чоловік, щоб тижневий витівки, які пов’язані з одним або двома цілими сім’ями і, можливо, собака і човен”, сказав Джек Р. Nerad, виконавчий директор редакційно-виконавчої аналітиком Книга Kelley Blue і kbb.com. «Наші критерії відбору включені всі матеріальні та нематеріальні потрібно було б мати такі атрибути, як задоволення від водіння, комфорт для пасажирів, економія палива та вантажний простір.”

420-сильний кабріолет від розкоші автовиробника оснащений надійним Jaguar каталітичного нейтралізатора, навігаційна система, 18-дюймові легкосплавні диски, ксенонові фари, всі-шкіряний салон, капа волоського горіха обробкою, і бічні подушки безпеки. Управління адаптивним круїз (ACC) проводиться додаткова функція. Крім того, 19 і 20-дюймові колеса можна було б звернутися за додаткову плату.

“Те ж саме сексуальне листового металу знаходиться на Jaguar XK прикрашена спортивним спорядженням, які відображають 420-сильний V8 з нагнітачем і жвавіше підвіски внизу,” Kelley Blue Book додав.

Раніше, авто журналістів було дано шанс випробувати захоплюючі поїздки, пропоновані кабріолет. “Коли я йшов, директор з дизайну Ян Каллум робив битви на кілька ключових питань. Багато керівників і дилери хотіли забирається жорсткий верх. Каллум був готовий впасти на свій меч для м’якого верху, і в результаті він виграв. Жорсткий верх змусили б задню частину автомобіля, який буде ноги ширше, не було б нічого сексуального чи спортивний про це “, сказала Сью Callaway, авто журналіста.

Він додав: “Перемотка вперед чотири роки, і ось я тут, на просування в машину, я так добре знав, але не бачив закінчена. Випробовують новий XKR у плоті був поштовх: Каллум не зробив нічого, вистачає поставити його через зміну статі. Де старий XKR був елегантний жіночий – котячі, хтиве – новий XKR всі чоловіки. Агресія тліє через упакували панелей кузова, це автомобільний еквівалент культурист носити мокру футболку. Це працює. Спадщини Jaguar є як гоночних і спортивних автомобілів компанії, тому строгих ліній є прямим натяком на історію “.

Callaway зазначив: «Всередині додаткового світлого дерева або алюмінієвою обробкою почуватися цілком сучасний. Сидіння добре зміцнили; килим товщиною. І так диму шини ви можете створити з одним хорошим поштовхом на газ – в більшості будь-якій передачі. Що ще? Рульовим колесом весла для переходу. Відмінна і інтуїтивно зрозумілу систему навігації сенсорний. Чистий, ясний датчиків. Поїздка, яка заклично плюшевих ще орієнтованої “.

За даними JD Power і Associates, і головних автомобільних сайті інформації Nielsen / Net Ratings, Kbb.com веб Kelley Blue Book сайт був у Північній Америці найбільш відвідуваних авто сайт протягом восьми років поспіль. Kelley Blue Book надала автомобіль покупці і продавці з інформацією про нових і старих автомобілів. Інформативним ласі шматочки мають важливе значення в досягненні своїх цілей з упевненістю. Веб-сайт компанії, kbb.com, містить останні ціни і цінності. Він пропонує новий автомобіль Blue Book Значення, яке розкриває причини, чому люди насправді купити нові автомобілі.