10 кращих старий автомобіль купує фінансів 2009

BMW 3 серії очолила список старих автомобілів купили автомобіля з використанням фінансів в 2009 році відповідно з оголошенням від Creditplus, провідний постачальник фінансів автомобіля. Подальший успішний розвиток як видається, вниз на бажаність 3 серії моделі в поєднанні з хорошою залишкової вартості.

Список в черговий раз підтвердили, що BMW 3 серії є одним з найпривабливіших старих автомобілів на ринку. Ford Focus, прийшла в 2-му місці, але був більше 1% за BMW. Це, AOS ясно, що споживачі як і раніше прагнуть отримати фінансування при покупці пакету своїх нових автомобілів. Багато поставили популярність BMW аж до комфорту, продуктивність, стиль і статус, пов’язаний з транспортним засобом.

Не дивно, що менші і більш економічні автомобілі також високі вгору за списком. Існує, безумовно, тенденція розвивається, що використовував автомобіль покупці хочуть економити гроші з витрат на паливо і податки автомобілів, автомобілів з великим двигуном стають занадто дорогими для запуску.

Vauxhall має сильне положення в таблиці з 4 транспортні засоби, перераховані. Багато їх власники зазначили, що вони задоволені їх транспортних засобів, оскільки вони забезпечують комфорт, практичність і економіка, і все це за доступною ціною. Vauxhall також стверджував, найпопулярніші люди носія з Vauxhall Zafira (єдиний перевізник людей, щоб зробити топ-10 списку).

10 кращих уживаних автомобілів купили з фінансів з creditplus в 2009 році:

1. BMW 3 серії 5,84%
2. Ford Focus 4,57%
3. Vauxhall Astra 4,50%
4. Renault Megane 3,63%
5. Vauxhall Vectra 3,55%
6. Vauxhall Corsa 3,00%
7. Vauxhall Zafira 2,60%
8. Ford Fiesta 2.52%
9. Volkswagen Golf 2,29%
10. BMW 5 серії 2,13%

(Джерело: creditplus 02/02/10)

Цей список являє собою важливе положення в нинішніх умовах з чітким зазначенням, що споживачі, як правило, витрачають менше на старі автомобілі, крім BMW 3-ї серії і Volkswagen Golf. Список був складений Creditplus після того як вони продали 100, AOS різних марок і моделей уживаних автомобілів на фінансування у 2009 році. У список також показує, що багато клієнтів були більш обережні в умовах кредитної і їх здатність запозичувати При нинішньому стані економіки бореться.

Широкі списку представлено більше 350 різних моделей уживаних автомобілів, які були придбані за кошти надаються Creditplus. Багато людей мають конкретного автомобіля на увазі, перш ніж звертатися за автомобіль фінансів, який допомагає Додати в різноманітних транспортних засобів виробництва.

У список також підтверджує Vauxhall, AOS нового модельного ряду автомобілів стали високо цінуються, особливо молодих водіїв, які шукають розумно ціни автомобіля, який є стильний, добре обладнаний і дешево для запуску. Це призвело до 4 Vauxhall моделі, представлені в першій десятці списку результатів. Часто молоді водії Дону, АОТ є гроші, можна купити автомобіль, і саме тому вони звертаються до автомобіль фінансів, щоб мати можливість дозволити собі автомобіль за своїм бажанням.

Досліджуючи результати тісно показує, що існує досить великий розрив між споживачі будуть купувати більш дорогі авто з сприймаються якістю, таких як BMW і Volkswagen, а також ті, які пропонують доступність, такі як Форд, Vauxhall і Renault.

Об’єднаний підсумки моделей до десятки показують, що виробляє BMW і Volkswagen за умови 10,26% результатів, у той час як Форд, Vauxhall і Renault виділила в 24,37%. Це показує, що, незважаючи на BMW буття верхній частині списку для старих автомобілів купили автомобіля з використанням фінансів в 2009 році, тенденція йде до більш дешевого, більш економічних моделей в цілому.

про creditplus

Creditplus є провідним автомобілем фінансів Великобританії фахівець з більш ніж 25-річний досвід в пошуку фінансів автомобілів і авто для споживачів з будь-яким кредитоспроможності. Їх веб-сайт пропонує миттєвий рішення кредитування і повністю регулюється Управлінням з фінансового регулювання і нагляду.

Creditplus унікальна пропозиція є вільним і гнучкий сервіс для споживачів, охочих придбати автомобіль, від джерел фінансування, пошуку автомобілів, ведення переговорів ціна на споживача, AOS імені і доставити його прямо до їх двері.

Creditplus виграла нагороду польоту стріли Eden 2008, з Кращий Електронна торговельна площадка в Дорсет і Гемпшир для досягнення високих підприємців.