1969 Chevrolet Chevelle SS

Це був 1969. А який дивовижний рік це було! The Beatles “всесвітньо відомого хіта Come Together була у верхній частині музичних чартів поряд з Джонні Кеша хлопчик на ім’я Сью, Ніл Армстронг ступив на Місяць, і 1969 Chevy Chevelle SS, тепер класичних автомобілів м’язи, народився. Chevy Chevelle SS відповідало вимогам ентузіастів мускул кар для невеликих автомобілів з потужними двигунами. Його спортивний швидко назад кузова яка вперше була придумана в реконструкцію 1968 моделей дав йому елегантності як і новий дизайн задніх ліхтарів. Chevelles є середніх автомобілів, що відповідають середній між маленьких спортивних машин і великих сімейних автомобілів.

1969 Chevrolet Chevelle лінія була першою країною, SS 396 опція доступна, але це не було прекрасно, оскільки його результатом 396 став відомий поганий обробки, оскільки воно вимагало більш жорсткі пружини і потрясінь, ніж більш ранні моделі. Пізніше в цьому році, 396 варіант був замінений на 402 кубічних двигун, можливо, завдяки нормам викидів. Навіть у світлі незначні недоліки у своїй первісній версії Chevy Chevelle SS був неймовірно популярним м’язи автомобіль свого часу і став одним з найкращих продавців усіх часів.

Обмежена серія Chevelles були улюбленим серед гонщики тягаря у зв’язку з потужним варіантами двигуна, 427s, які могли б бути за спеціальним замовленням. Обмежене видання Chevelles дуже мало, і далеко один від одного в цей день і вік, але якщо ви знайдете, вони коштують чималих грошей. Класичний автолюбителів і демонів швидкості, так захоплююся цими красунями.

Chevelles вперше були випущені в 1963 році зі стандартним 327 кубічних дюймів V8, 300 кінських сил двигун. Тим не менш, у той час Pontiac GTO має 389, яка була неперевершеною. Chevrolet відповіли на конкуренцію протягом багатьох років, поступово збільшуючи силу своїх двигунів.
Chevy продовжувати складати Chevelles до 1973 року.

Якщо ви йдете в автосалонах, де м’язи автомобілів, які описані, ви впевнені, щоб побачити 1969 Chevrolet Chevelle SS моделі, тому що колекціонери абсолютно любити їх. Вони швидкі, високопродуктивні машини, а також практичність мудрий розміром, що робить їх досить унікальний. 1969 Chevrolet Chevelle SS є автомобіль, який є привабливим для колекціонерів як класичних автомобілів і гонщиків. Її одержали стиль, її отримали свою швидкість і неймовірно міцний, що робить його класичним мускул кар, що майже кожен вважав би за честь мати.