2007 Mazda CX-7 відгук

2007 CX-7 Mazda перший середніх, автомобіль типу SUV. Вона має четверо дверей, можуть розміститися п’ять пасажирів і поставляється в трьох варіантах – Спорт, Touring і Grand Touring – які або з переднім приводом або повним приводом. CX-7 акцій той же двигун, спортивний Швидкість Мазда 6 седан, 244 кінських сил, двигун з чотирма циліндрами. Вона також має шестиступінчастою автоматичною коробкою передач з ручним зрушення воріт. Тільки V-6 двигуном Mazda 6 акцій CX-7 шестиступінчаста автоматична.

Всі моделі мають стандартний ABS і протиковзкі контроль, навігаційна система з камерою заднього виду і бічні передні і бічні подушки безпеки сторони. Touring і Grand Touring моделей також похвалитися шкіряною оббивкою і підігрівом передніх сидінь.

З точки зору розміру, ціни і положення на ринку, CX-7 можна порівняти з Пілот Honda, Ford Explorer, Ford Freestyle, Toyota Highlander і Nissan Murano, а також GMC Arcadia, Hyundai Santa Fe, Saturn Outlook, Suzuki XL-7 та інші.

З точки зору дійсно близькі порівняння, Mazda CX-7 був переданий в якості клона краю Форд, і не дарма. Хоча вони насправді не клоновані версії один від одного, обидві вони засновані на інших транспортних засобів Mazda – край прийняв архітектури Mazda 6 і суспензію розташування деяких Mazda 3 і Mazda 5 моделей. Як і CX-7, край використовує ту ж саму швидкість Mazda 6 двигун.

Ще одна цікава річ про CX-7 є те, що у нього є багато простору, будь то для пакетів або високих людей. Він має зручні передні сидіння просторі, багажне відділення і на задніх сидіннях простір. Ви помітите, що є набагато більше простору на передніх сидіннях, ніж задні, і це відповідно до Мазди “просунутих кордон” тема, яка намагається “об’єднати динамічний рух, швидке форми і сміливі присутності”, відповідно до Mazda прес-реліз .

Однак, коли справа доходить до дизайну екстер’єрів, CX-7 має характерний вигляд всі свої власні, з яскраво вираженими лініями крил, позіхаючи отворів спереду і контури вікна і найдрібніших подробицях задні ліхтарі ззаду.

Інтер’єри також красиво докладні, з його титану кольорові планки оточуючих підлокітники, центральній консолі та інструменти, а також його м’яким виду молдинги, фасонні поверхні шкіри і тканина сидінь з дрібнозернистої текстурою. Колеса для водія має три спиці, з рогом прямо в середині, нагадує Mazda 5. Подушки безпеки перебуває у житлово колах роги.