2007 Saturn Aura XR Ставки для середніх переваги седан сегмента

В автомобільній промисловості, інновацій та модернізацій постійні. Для автомобіля, щоб залишитися на вершині свого класу, він повинен бути на крок попереду своїх конкурентів. Він повинен мати, що очевидна перевага, що буде відділяти його від інших своїх конкурентів. Виробники автомобілів ніколи не повинні спочивати на лаврах, щоб йти в ногу зі швидкими темпами технології, використовуваної на різних автомобілях. Різні компоненти автомобіля також відіграє важливу роль в його маркетинг, споживачі, як правило, розбірливі у виборі правильного кошти для них. Вони можуть виглядати на всі машини, AOS компонентів так само, як вони будуть виглядати на всі деталі гальма доступні на EBC активність гальма Direct. Відповідно до цього, виробники автомобілів, як Сатурн постійно вдосконалювати свою лінійку очевидним у 2007 Saturn Aura XR.

Aura є середньорозмірний седан, який розділяє ті ж платформи використовується іншими автомобілями GM. Інші моделі General Motors, які використовують ту ж платформу, аури Chevrolet Malibu Maxx і Pontiac G6. Той факт, що Aura ділить свою платформу з цими автомобілями тільки додає автомобілю солідну репутацію за те, що кадр, який є жорстким і високою якістю.

Що рухає аура 3,6-літровий подвійний верхній кулак двигун V6. Загальний дизайн Aura доповнює двигун, який дозволяє двигуну для досягнення справжнього потенціалу. Потужності від двигуна V6 дає Aura респектабельний прискорення і максимальну швидкість. Хоча автомобіль, AOS великий двигун може здатися, що гучна, насправді тихо під час нормальної роботи. Двигун, AOS звук приходить тільки до водія, AOS увагу при розгоні, коли двигун випускає свою владу. Потужний двигун V6 з’єднаний з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач з ручним режимом. Потужність передається до машини, AOS передні колеса.

Коли мова заходить про продуктивність обробки аури, він може обробляти сам досить дивно на будь-яку поверхню. Автомобіль, AOS рульове управління реагує досить, щоб зробити його одним з кращих у своєму класі, коли справа доходить до обробки. Він може обробляти звивистих дорогах з легкістю і автомобіль їде плавно більшість нормальних дорожніх поверхнях. Ефективність автомобіля, AOS підвіски і системи рульового управління об’єднуються, щоб дати водієві та пасажирам комфортну їзду. Конструкція зазначена система також робить машину менш схильні до перекидання що підвищує безпеку автомобіля, AOS пасажирів.

Аура також може похвалитися технологічно просунутих функцій, таких як функція віддаленого старту. Це дуже зручно в холодну погоду. За допомогою цієї функції, користувач може віддалено запустити двигун і почекайте, поки він прогріється, поки водій не буде готова до дошки і дисків. Інтер’єр автомобіля також приділяється велика увага. Це видно на для водія приладової панелі. Два великих легко читаються датчиків і двох однакових видимих ​​менше датчиків складається Aura, AOS приладової панелі. Біле на чорному букви і цифри на дисплеї зробити читання інформації зручним для водія. Літери і цифри добре виглядати навіть вночі, яка робить Aura, AOS приладової панелі на голову вище своїх конкурентів, яка використовує відео дисплеїв.

При спільному продуктивність і зовнішністю автомобіля, це, безумовно, буде серйозним суперником у середньорозмірний седан сегмента. Корисна функція, керованість і плавність ходу стабільності також робить автомобіль видатний. Додайте до цього двигун V6, який доповнює загальний дизайн Aura і у вас є седан, який свого часу зробити відмітку в автомобільній промисловості.