2007 Volvo S80 безпеки і розкоші в повній гармонії

Volvo завжди була символом для безпечних автомобілів, і очевидно, на широкий спектр систем безпеки, що їхні автомобілі використовують. Всі їхні автомобілі інтегровані системи безпеки, які отримали високі рейтинги від агентств рейтинг безпеки. Інша справа, компанія відома виробляє транспортні засоби, які не тільки добре працює, але також є надійними. Такі риси Volvo, але тепер компанія намагається дати ще один вимір до своєї продукції, і це так званий “скандинавської розкоші». Вони намагаються показати його на розкішний седан, 2007 S80.

Зовнішній дизайн останньої версії S80 автора не є зовсім іншою, ніж його попередники, хоча нова версія призначена для більш аеродинамічний збільшити ефективність використання палива, а також збільшення його швидкості і прискорення. Покупці можуть вибирати між 3,2-літровий рядний 6-циліндровий двигун і 4,4-літровий V8 один. Версія V8 дає максимальну потужність 311 кінських сил, який здатний даючи машині достатньо потужності у відповідності з його статусом автомобіля розкоші. Потужності від двигуна, незалежно від того, що ви виберете, передається на колеса через 6-ступінчаста автоматична трансмісія, яка дає плавність перемикання передач як таким чином, що забезпечує машині краще диск. Він також поставляється з конфігурацією всі колеса, що дає машині більше стабільності і кращого зчеплення з дорогою в різних дорожніх умовах.

Для подальшого додати комфорту, пропонованих водія та пасажирів автомобіля, підвіски можуть бути змінені у свої три різні налаштування. Ці установки складаються з Comfort, Sport і Advanced. Водії можуть вибирати між цими трьома, щоб задовольнити їх стилю водіння або залежно від поточного стану дороги.

У Volvo, мова йде, як не дивно, що автомобіль упакований з функціями безпеки, яке стало синонімом назви компанії. Volvo S80 використовує CWBS або попередження про небезпеку зіткнення з функцією підтримки гальмування система, яка тримає водія від заднього закінчення будь-якого автомобіля перед ним. Зумера і червоного світла на один-на-дисплей попереджає водія можливого зіткнення. Система не тільки попереджає водія, а також переміщує гальма, який оснащений пил Volvo гальмівний щиток поруч з диском для більш швидкого гальмівної розгортання. Крім стратегічно розташовані подушки безпеки, які є стандартними для будь-якого транспортного засобу виробляються сьогодні, автомобіль також оснащений системою захисту шийного відділу хребта називається WHIPS, який служить для захисту водія і пасажирів у разі удару ззаду шиї та хребта зокрема. Додайте до цього BLIS або Blindspot системою індикації, який по суті масив камер, який має потенціал, щоб показати водієві будь-якого транспортного засобу, якщо вступив його сліпа пляма.

З виконанням автомобіля і його набір систем безпеки, було б прийти, як не дивно, якщо цей автомобіль піднімається на вершину свого класу.