2009 Audi A4

З самого початку, Audi була зосереджена в забезпеченні якості, безпеки і дизайну – свої традиційно сильні сторони – в своїх автомобілях. Audi A4, що зайняв приблизно $ 1 млрд у процес протягом трьох років, не є винятком. П’яте покоління седана Audi з його розширеної динаміки, продуктивності і технології встановлений, щоб конкурувати з BMW 3-ї серії і Mercedes-Benz C-Class.

Минулого місяця п’ятого покоління A4 дебютував на автосалоні у Франкфурті. Було оголошено, що в 2009 році Audi A4 буде надійде в продаж у Північній Америці до вересня наступного року.

Новий Audi A4, виготовлений зі сталі. Хоча, прибуває більше, ніж його попередник, додавши, що на 4,6 дюйма на загальну довжину і 2,2 дюйма на загальну ширину, блок тіло важить на 10 відсотків менше через використання стали компоненти, які були спеціально розроблені по товщині їх за вказаною адресою. В цілому, це все ще важив 44 фунтів більше, ніж у попередньої моделі, у 3109 фунтів.

Зовнішні інженерні тіло сильно змінився, як це все здійснюється звичним дизайном Audi сигнали, що робить його набагато порівнянно з купе A5.

Інтер’єр також прийняло конструкцію A5 на приладовій панелі, центральній консолі та оздоблення. 2009 Модель A4 оснащений електронним управлінням гальмо стоянки, автоматичний кондиціонер і багатофункціональне рульове колесо – все стандартне обладнання для європейської специфікації моделі, яка буде на продаж у листопаді.

Серед додаткових функцій є Ауді MMI (мультимедійний інтерфейс), а також супутникова навігація, потужний 505-ватний вибуху & Olufsen аудіосистема з MP3 сумісність і функції Bluetooth для мобільних телефонів.

Зовнішні розміри були підвищені, щоб створити більше простору всередині, в основному на задній, де коліно кімнаті був зроблений більше на 1,4 дюйма. Об’єм багажного відділення був також збільшений на 0,7 кубічного фута, склавши в міру 17 кубічних футів із заднього сидіння на місце.

Як завжди, Audi прийняло до уваги безпеку. Новий Audi A4 показали хороші результати в краш-тестів. В даний час вона має більш сильні тіла оболонки. Було також буде завантажена звичайна подушок безпеки, включаючи бічні подушки безпеки, ABS, Brake Assist, останнє електронний контроль стійкості і систему моніторингу сліпої плями водія для підвищення безпеки від перестроювання.

Більше, ніж бути обладнані якісної каталітичні нейтралізатори, 2009 Audi A4 забезпечити істотне зміна, яка відбувається від його великий колісною базою. Нововведення дозволило передньої підвіски коліс більш вперед на 6,1 дюйми більше, ніж поточний A4. Колісна база була повністю розтягується на 6,6 дюйма, а у передніх коліс з 1,7 дюйма більше завширшки і задньої з 1,6 дюйма більше завширшки, а також. Це було зроблено більше переміщенні через диференційний для передніх коліс перед зчепленням.

Транспортний засіб, як кажуть, більш гнучко реагувати на рульовому входи як там менше маси провідних передніх шин дорогою приніс менше дюйма передній звис.

A4 тепер оптимізовані п’ять-важільна передня підвіска, як A5, доповнюється звичайним многоричажной незалежної задньої підвіски. Крім того, компоненти в основному з алюмінію для зменшення ваги, що в кінцевому підсумку забезпечує більш гнучкою підвіски дію. Чим більше моторний відсік дозволяє переміщення рульового механізму, що призводить до більш прямою дією керма поряд з поліпшенням зворотного зв’язку від шин.

Додано додатковий особливістю є змінною управління амортизаторами. Він працює, щоб поліпшити якість їзди автомобіля, що робить його більш конкурентоспроможним на Mercedes C-Class, коли справа доходить до повного комфорту.

Аеродинаміка також Покращена стійкість на високих швидкостях, що буде надана додаткова міра вишуканості під час водіння на довгих подорожах. Audi каже, що A4 досягли дуже слизько коефіцієнт лобового опору всього 0,27 Cd.

Як і у випадку механічних плані новий A4 буде доступна з двома бензиновими двигунами, в тому числі з турбонаддувом з чотирма циліндрами і атмосферний 3,2-літровий V6.

В даний час, A4 матиме чотирициліндровий двигун поєднується з переднім приводом, в той час як V6 з повним приводом. Але, також буде S4, найкраще з 350 кінських сил версією Audi 4,2 л V8. Однак, це не буде тільки на початку 2009 року, що S4 прибуде на європейському ринку. Це означало б, S4, швидше за все, розглядатися в США як модель 2010 року.