2009 Nissan GT-R обмежений огляд

Багато хто з нас хочуть потужний автомобіль, який зручний і може використовуватися кожен день. Nissan вирішив цю проблему з виробництвом 2009 GT-R. Nissan вирішив залишити унікальний дизайн, який відрізняє її від інших суперкарів на дорозі – але віддав його двигун, який зробить його знаменитим. Ціна за весь пакет становить близько $ 80000.

2009 Nissan GT-R і раніше має дуже агресивний краю до нього завдяки темній гратами радіатора і фарами різкі і крила, що вона побудована с. Дуже небагато косметичні зміни були внесені в цю модель. Все тіло було побудовано з несучим цільним зі сталі. Передня частина складається з вуглецевого волокна, щоб зробити його легкого в порівнянні з його інші версії.

Nissan також створив карданний вал з вуглецевого волокна, який побудований із задньої частини двигуна до трансмісії. Ця коробка має подвійне зчеплення шестиступінчастою коробкою передач. Комп’ютер, вбудовані в неї будуть мати можливість регулювання передньої до задньої розподіл крутного моменту. Після чого влада від передніх коліс буде переїхати в маленький приводний вуглецевого волокна вище, перш ніж перейти до правої, первинний вал.

Автовиробник дозволило передач працювати в повністю автоматичному режимі. Проте, більшість людей вважають, що він працює краще при використанні підрульовими перемикачами, які були встановлені на кермі.

Коли плани GT-R просочилися було природно для багатьох з нас припустити, що він буде приведений в дію подвійним турбонаддувом версія VQ-серії V6, який Nissan відомий використанням. Тим не менш, на цей раз вони вирішили використовувати новий двигун VR38 – який схожий на VQ. Кожен з близнюків турбо, інтеркулер VR38 V6 збираються вручну перед установкою.

Кількість енергії, витіснені з цього двигуна становить 473 кінських сил і 6400 оборотів в хвилину. Це дозволяє збільшити швидкість від 0 до 62 миль / год за 3,5 секунди при максимальній швидкості 193 миль / год з. Це не стало для нас несподіванкою, що в 2009 Nissan GT-R став відомим для запуску чверть милі за 11,7 секунд тільки.

Це поставило його вихідної потужності і швидкості шиї в шию у Porsche 911 Turbo. Porsche відчував жар і конкуренція і відчував, що Nissan в даний час з цими неправдивої час проходження кола. Таким чином, вони кинули виклик їм виконувати його знову, і вони залишилися байдужими. Nissan GT-R дійсно великий суперкар!