9-го покоління Lancer

Mitsubishi Lancer першою вийшла на вулиці в 1973 році. За останні три десятиліття Lancer перетворилася на спортивної машини, як ніякий інший, повертають голови на міських вулицях і ралі курсів, так. Після дев’яти поколінь розвитку, пристрасть MMC для водіння створив поєднання потужності, продуктивності і аеродинаміки. Mitsubishi Motors Дослідження і розробки концепції для Lancer EX є наявність командир зовнішній вигляд, який характеризується високою ступеня очищення спортивний дизайн седана. R & D команди MMC працював на залучення цих понять у житті на кожному етапі розвитку. Це було необхідно розробити стиль, який би чітко заявити про себе навіть у надзвичайно конкурентному сегменті компактних седан, командир вигляд, що буде зробити поворот голів і символ, який буде впізнаваний навіть здалеку.

“Верхня частина лінії” LANCER EX GTA являє собою компактний седан, як ніякий інший. Оснащена подвійною Етап 7-система подушок безпеки, адаптивні системи переднього освітлення (AFS), високої інтенсивності (HID). Перемежовується бічні подушки греблі, задні спойлери і верхньої частини своєму класі 18-дюймових колесах.
це 6-ступінчаста INVECS-III CVT трансмісією з Sportronic не залишив каменя на камені, що має Rockford Fosgate преміум аудіо-система, магній перемикачами весла сплаву, авто склоочисників Датчик дощу та автоматичного управління освітленням.

Абсолютно новий Lancer EX має повністю нову 4B11 двигун. Цей новий двигун DOHC становить 27 кг легше, ніж його попередник, завдяки своєму повністю алюмінієвим блоком циліндрів і кришку клапана композитний. Технологія MIVEC (Mitsubishi Інноваційні газорозподілу електронного управління) управляє камерою поступовий / синхронізації обох впускних і вихлопи кулачки, що призводить до високої продуктивності, хорошою паливною економічністю і товщі потужність і крутний момент групу. Максимальна потужність для цього EURO 2 сумісний двигуна становить 155 к.с. при 6000 оборотах на хвилину і максимальний крутний момент 199 ньютон-метрів досягається при 4250 оборотах на хвилину.

Реактивний винищувач-надихнув передня решітка і тонкий дизайн фар сприяє спортивним характером і впевнену позицію, додайте також Агресивна передня грань і аеродинамічні лінії кузова плюс Тип проектора високої інтенсивності (HID) фари з мульти-відбивачами адаптивного переднього освітлення.

Інтер’єр Lancer EX концентрується серед водія, включаючи інтуїтивно зрозуміле розташування кабіни, динамічні вуглецевого волокна акцентом дизайну, і запрошення стилю гонок червоний дисплей інформації та функції управління. Весла та аудіо-контролю також були включені в рульовому області, що дає вам елемент управління, який навіть не потрібно відводити погляд від дороги.

Mitsubishi Motors також підняли планку всередині все нове Lancer EX. Коли ви сидите на місці Lancer EX GT-спортивного типу, ви вперше помітили 3-спицеве ​​шкіряне кермо з інтегрованими аудіо-контролю і магнієвих сплавів весла схожі на Outlander. Приладова панель доповнена вуглець-Look акцентом смуга, яка тягнеться з боку в бік. Всі елементи управління, циферблати автоматичної кліматичною системою, і кнопки були спрощені і добре розташовані пропонуючи лаконічну особистий простір. За кермо, спортивний два аналогових датчиків фланг мульти-інформаційний дисплей монітора, який відображає покази одометра, лічильниками, датчик зовнішньої температури, температури охолоджуючої рідини, рівень палива, середня витрата палива, кілометр діапазон, обслуговування нагадування, і вдумливий нагадування іншим.