Audi RS4 у вас під рукою

Є так багато прекрасних автомобілів, які ви зможете знайти в машині багато. Якщо вам пощастить, як ви шукаєте новий автомобіль, серед всіх автомобілів в машині багато, ви будете натикатися на Audi RS4. Повірте, коли ви бачите новий Audi RS4, ви будете знати його. Дошка з його великої логотип з чотирьох кілець в передню, що означає чотири компанії, які об’єдналися разом, щоб створити Audi під час Другої світової війни. Існує так багато інформації, щоб дізнатися про нову Audi RS4, як Є так багато можливостей. У цій статті ми збираємося обговорити Audi RS4 з вами і, зрештою, ми збираємося вказати Вам на форум, де ви зможете піти, щоб спілкуватися з деякими верхньої частини лінії фанатів Audi.

Приладова панель всередині Audi RS4 має тахометр, вольтметр, спідометр, одометр і вольтметра. Ви також знайдете шість CD чейнджер, цифровий годинник і дата. Є й температури палива та охолоджуючої датчиків, які розташовані там, де водій зможе переглянути їх. Як бачите, вже протягом другого абзацу, ми говорили вам багато особливостей, які має Audi RS4.

Audi RS4, безумовно безпечний автомобіль, що будь-який водій буде отримувати задоволення від водіння по місту. Гальмівна система є дуже хорошим, так як вони вентильованих того, щоб забезпечити стійкість до вицвітання. Справді, якщо ви порівняєте гальмівної системи з іншими автомобілями, ви побачите, що цей краще. На передні колеса, ви зіткнетеся з восьми-поршневими супортами, а також одно-поршневим супортом, який розташований на кожному з коліс в спину. Ці супорти покласти туди для того, щоб допомогти поліпшити реакцію гальмівної системи. Чи знаєте ви популярні Quattro? Ну, Audi RS4 також використовує його. Quattro допомагає взяти владу з автомобіля і відведіть його в сторону спини. Зрештою, всі колеса харчування допоможе вам бути в змозі обробляти ці кути набагато краще.

Ремені безпеки Audi RS4 три загострених, що означає ще більший рівень безпеки і є автоматичне нагадування, що відбувається, щоб нагадати особам, що вони повинні пристебнути ремені безпеки до. Крім того, ви знайдете натяжителей ременів, підголовники і пояси-обмежувачі сили, які будуються в з місця фронт. Що стосується подушки безпеки, звичайно Audi R64 має подушки безпеки. Сидіння переднього пасажира і водія мають подушки безпеки, які в натуральну величину для того, щоб захистити їх.