Hummer H3 для запуску з правим приводом

Корпорація General Motors заступник голови Боб Лутц раніше введеним прототип правою привід HUMMER H3. Прототип версії автомобіля був початий під час церемонії відкриття нового HUMMER Бауер Міллет об’єкті в Манчестері.

“Концептуальним дизайном HUMMER і безпрецедентні позашляхові можливості звернутися до широкої аудиторії у всьому світі. Ми сповнені рішучості спиратися на визнання унікального бренду в Європі і особливо тут, у Великобританії “, сказав Лутц. Нова права приводом H3 буде збиратися на заводах Struandale ГМ, які розташовані в Південній Африці, Японії та Австралії.

HUMMER, спортивних автомобілів бренду, була придбана GM в кінці 1999 року. Виробничі лінії компанії засновані на Humvee або військових Висока мобільність багатоцільового колісного транспортного засобу. HUMMER є одним з найбільших позашляховиків з пропорційним витратою палива.

H3 дебютував в Північній Америці в травні 2005 року. З тих пір, транспортний засіб допомогло компанії стати одним з найбільш швидкозростаючих брендів вантажівки в Америці в кінці минулого року. З його менший пакет, новий H3 зроблений більш доступним для більшого числа шанувальників вантажівку. Тим не менш, пакет ретельно розроблена, щоб не йти на компроміс різних якостей HUMMER, який славиться своїми унікальними, концептуальним дизайном і неперевершеним позашляховими характеристиками.

З моменту свого створення на американському ринку, Hummer продемонструвала значне зростання в усьому світі. У 2006 році обсяг продажів компанії збільшився приблизно на 34 відсотків у глобальному масштабі з 82000 проданих автомобілів. Початківцям продуктивність автовиробник як очікується, буде трохи далі: новий HUMMER H3.

Попередні покоління HUMMER H3 були зібрані на об’єкті північноамериканський GM у Шрівпорті, штат Луїзіана. Тим не менш, новий міжнародний H3, який в першу чергу призначений для більшості ринків за межами Північної Америки, буде побудований на установці Struandale Зборів GM в Порт-Елізабет, Південна Африка. Автовиробник витратило більше 100 млн. доларів на підготовку до виробництва нового автомобіля.

HUMMER H3 призначено реагувати на повсякденні потреби премії водіння, пропонуючи легендарного спектаклю. Автомобіль оснащений 3,7-літровим двигуном з вибором ручний або автоматичною коробкою передач і повний привід на чотири колеса-диска система. Для зміцнення максимальна сила HUMMER H3, вона дається ефективне HUMMER холодного повітря. Різні можливості HUMMER підвищено більш компактні розміри. У порівнянні зі своїми попередниками, HUMMER H3 на 39 мм коротше, нижче 171 мм і 73 мм вже. Таким чином, автомобіль може також бути використана для навігації міського руху, але зберігає сходження і плазує позашляховими характеристиками.