Hyundai – весь обсяг автомобілів Історія 14

Hyundai є шостим за величиною в світі автомобілем виробника. У Ульсан, Південна Корея, Hyundai управляє найбільшою в світі автомобіль виробничого комплексу, який здатний виробляти 1600000 автомобілів в рік. Hyundai похилий логотип H називається символічним двох людей (клієнтів і компаній), рукостискання – і ця філософія бачила компанія виконала довгий шлях в дуже короткий проміжок часу.

Сьогодні Hyundai виробляє самі лідерів сегмента будь-якого виробника автомобілів. Нинішня лінійка включає в себе Amica, Getz, Accent, Sonata, Grandeur, купе SIII, Matrix, Tucson і Santa.

Hyundai історії

У 1947 році, коли у віці всього 32, Чунг Джу-Юн купив частину конфіскованої землі в центрі Сеула з друзями, поставили знак кажучи “Хюндай Моторс Ко” і компанія народилася. Після Корейської війни компанія Hyundai Motor була офіційно заснована в Сеулі.

У 1968 році Hyundai підписала угоду з Фордом побудувати Кортінас за ліцензією для південнокорейського ринку, то в 1975 році перший автомобіль Hyundai, (Поні) дебютував на автосалоні Туріну. У 1986 році Hyundai вийшла на ринок США, запуск Excel, а в 1998 його купив Hyundai корейського конкурента, Kia.

Hyundai факти

Тип: громадське
Заснований: 1967
батько: Hyundai Kia Automotive Group
Розміщення: Сеул, Південна Корея
ключових людей: Лука Чонг Монг-Ку, голова і головний виконавчий директор
Промисловість: Автомобільна
продукти: автомобілі

Рекомендовані моделі
Hyundai Coupe – або «Tiburon» – це два компактних купе Hyundai проводиться з 1996 року. Модель була випущена в двох поколіннях, ДР і GK.

чи знаєте ви?
Hyundai означає “сучасний” корейською мовою.
Hyundai планує стати п’ятим за величиною автовиробником в світі до 2010 року і інвестує € 1 млрд в новий завод в Чехії.
Hyundai будує власну Формули Один стандартний гоночній трасі в Кореї.
Логотип Hyundai овальної означає зв’язок двох людей руки разом