Hyundai конкурувати на ринку розкоші автомобіля

Азіатські бренди насолоджувалися великим успіхом в США в останні роки. Азіатські вторгнення в автомобільному ринку США на чолі з Бурхливі Toyota Motor Company яка готова взяти на себе компанії General Motors місці.

Але крім Toyota, інші азіатські бренди роблять хвилі в сцені американських авто. Один з брендів найближчі зі Сходу є Hyundai. Компанія відома з виробництва Hyundai Tucson і Sonata. У той час як компанія є найбільшим виробником автомобілів в Південній Кореї, вони до цих пір, щоб зробити важливе пропозицію для гарного частка автомобільного ринку США.

Компанія бачить необхідності в їх, щоб збільшити популярність їх ім’я в Сполучених Штатах. Щоб вирішити це питання, компанія планує вийти на сегменті розкішних автомобілів наступних по стопах Toyota і Honda, які створили люксовий підрозділ для автомобільного ринку США. Компанія оголосила, що їх вихід у преміум-сегменті автомобільного ринку США завершиться торік після звільнення ескіз свого розкішного автомобіля Hyundai назвала BH.

Після оголошення, CNN також повідомив, що Hyundai виходить на ринок розкішних автомобілів для оновлення свого іміджу як виробник якісних автомобілів і не тільки спеціалізуються на економіці транспортних засобів.

Jake Jang, представник Hyundai, є це, щоб сказати про випуск своєї нової моделі: “” Ми запустимо “BH” у першій половині 2008 року в Південній Кореї і почнуть продавати седана преміум в США , основним експортним ринком для моделі, в кінці 2008 року. “розкішний автомобіль спрямований на американських споживачів, які відомі їх спорідненість для автомобілів, яка забезпечує не тільки гарну продуктивність, але і розкішними особливостями. Це видно на сильні продажу розкоші бренди, як Lexus.

Для того, щоб Hyundai складе серйозну конкуренцію в області транспортних засобів розкоші, компанія буде оснащення своїх BH з двигуном V8, який буде призначений для виконання на тому ж рівні, що і розкішний автомобіль вже продається на ринку.

Цей крок з боку Hyundai для виробництва розкішних автомобілів є збільшення прибутку на ринку США, і це протистояло б зниження попиту на свої автомобілі в південнокорейському автомобільному ринку. Крім розкішного седана, Hyundai також планує додати преміальних моделей в найближчому майбутньому. Якщо подивитися на причини успіху розкішних брендів, таких як Lexus, це піде на користь Hyundai, якщо їх перший автомобіль розкішшю є надійною.

Надійність є, звичайно, те, що розкішні автомобілі мають, яке більше, чим не-розкішних автомобілів. Таким чином, для Hyundai BH, щоб бути успішним, він повинен бути так жорстко, як Volvo моторами. Надійність перший автомобіль Hyundai розкоші буде визначати успіх венчурної компанії на ринку автомобілів класу люкс.