Hyundai тріо отримує NHTSA 5-зірковий рейтинг

Національна адміністрація безпеки дорожнього руху (NHTSA) присудила захоплюючі тріо Hyundai в п’ять зірок в краш-тестах, і це найвищий рейтинг уряду під Нова програма оцінки автомобілів агентства.

Абсолютно новий Hyundai Veracruz і Santa Fe були удостоєні найвищої оцінки для фронтальних і бічних ударів краш-тестів. 2007 Elantra, з іншого боку, забив п’ять зірок по продуктивності фронтальним аварії. Veracruz отримав чотири зірки за перенесення продуктивності.

NHTSA використовує для споживача системою оцінок, яка коливається від однієї до п’яти зірок з п’ятьма зірками є найвищим. Уздовж тріо Hyundai складає 63 інших моделей 2007 року. Ці моделі були оцінені відповідно до їх категоріями і продуктивності. Категорії включають в себе спортивні автомобілі, важкі і легкі легкових автомобілів, пікапів, фургонів і компактних та середньорозмірних легкових автомобілів. Починаючи з цього вересня, свій рейтинг NHTSA зірка, будуть перераховані на вікна нових автомобілів.

2007 Hyundai Veracruz отримав п’ятизірковий фронтальних і бічному зіткненні рейтинги в сегменті транспортного засобу утиліта спорту. Автомобіль демонструє свої складні функції авто, які включають останні в активної і пасивної безпеки технологій, включаючи стандартний електронний контроль стійкості (ESC) і антиблокувальною гальмівною системою (ABS) з електронною системою розподілу гальмівних зусиль (EBD) за видатні гальмівний шлях.

Автовиробник заявив, що Веракрус, в порівнянні з транспортних засобів від його розміру, є потужним, ефективним і безпечним. Вона також має антіремня активні підголовники і шість подушок безпеки з бічними повітряними завісами захисту всіх трьох рядів під час бічних ударів для забезпечення безпеки водія і пасажирів. Для поглинання впливу на пасажирський салон, Hyundai інженери дали автомобіль зони деформації рейок і залізобетонних архітектури, підлога поперечиною, рамка бічні пороги і центральних стійок. Додаткове стандартне обладнання для забезпечення безпеки включає в себе контролю тиску в шинах (TPMS), яка попереджає водія, якщо шини за завищеними.

Крім забезпечення безпеки, Hyundai Veracruz приголомшує навиворіт. Автозапчастини та аксесуари інтегрована в автомобіль є винятковими. Автомобіль використовує помітні аксесуари, які є в рівній мірі в очі як ручки дверей Nissan. Це має підкреслити красу і функціональність Веракрус.

2007 Hyundai Santa Fe дається п’ятизіркових фронтальних і бічному зіткненні рейтинги в сегменті SUV. Санта-Фе цей показник вищий, Toyota RAV4 і моделі FJ Cruiser. Santa Fe оснащений останнім стандартом безпеки обладнання, включаючи антіремня активні підголовники і шість подушок безпеки, такі як бічні повітряні завіси, яка призначена для захисту пасажирів у всіх трьох рядах під час бічних ударів. Hyundai Santa Fe позашляховик також отримав більш високий рейтинг, ніж перекидання Honda Element, з чотирма зірками і для 2 – і 4 повнопривідних моделей.

“З цими результатами для Santa Fe і Veracruz, Hyundai рада запропонувати кожен перехресний в своїй лінійці, включаючи Tucson, з найвищою урядовою краш-тест рейтинги”, сказав Джон Krafcik, віце-президент зі стратегічного планування та продуктів Розвиток для Hyundai Motor America.

2007 Hyundai Elantra був нагороджений п’ятизіркового фронтальній і чотиризіркових бокове зіткнення рейтинги в сегменті компактних легкових автомобілів. У рейтингах, Elantra бити моделі Toyota Prius. Абсолютно новий Hyundai Elantra вітрина рятувальні функції безпеки з шістьма стандартними подушками безпеки, в тому числі дві передові передні подушки безпеки, дві передні сидіння встановлені бічні подушки безпеки і дві бічні подушки безпеки захисту передніх і задніх сидінь підвісним пасажирів. Автомобіль також отримав чотири зірки рейтингу перекидання на 2 колеса.

“Hyundai веде всіх популярних марок автомобілів в стандартному застосуванні електронного контролю стійкості – найважливіший рятувальні технології, так як ремінь безпеки”, сказав Krafcik. “Ці відмінні результати краш-тестів показали, що Hyundai транспортні засоби також захистити їх водіїв і пасажирів у разі вони не можуть уникнути аварії ситуація”.