Hyundai Genesis Концепція представлена ​​на Нью-Йоркському автосалоні

Підлога в поточних Нью-Йорку міжнародному автосалоні (NYIAS) бачив відкриття самих передових концептуальних автомобілів в цьому році. Виробники автомобілів зробили це в точку, щоб представити їх розвиненою концептуальних автомобілів на найбільшому автосалоні країни.

У цьому році одним з виробників автомобілів, які зробили подію фон для відкриття свого Advanced Vehicle концепції Hyundai. Південнокорейська компанія представила, що могло бути майбутнє автомобілів Hyundai в США – автомобіль Genesis концепції.

Автомобіль знаходиться на задні колеса розкішного седана розроблена, щоб збільшити популярність і престиж бренду серед американських покупців автомобілів. Genesis збирається стати флагманським Hyundai, для 2008 модельного року. В даний час компанія відома сюди виробляє господарства автомобілями, але компанія хоче підвищити свій статус, виробляючи премії седанів на автомобільному ринку Сполучених Штатів.

Стів Уайт, головний операційний директор Hyundai Motor America, це сказати на відкритті автомобіля концепт Genesis: «концепт Genesis розширює асортимент нашої продукції на нові території з точки зору продуктивності, дизайну та упаковки. Коли він прибув у 2008 році вона буде катапульти Hyundai в конкуренції з деякими потужними суперниками, і Буття на цей виклик. ”

Концептуальний автомобіль має задній привід конфігурації, і це вважається першим для автомобіля Hyundai випущений в Сполучених Штатах. Конфігурація дає Genesis хороші можливості звернення. Поводження з Genesis посилюється завдяки використанню електронною програмою стабільності. ESP є останнім функція безпеки використовується в автомобільній промисловості. Програма використовує датчики, які виявляє різних факторів. Зібрані фрагменти інформації, які потім обробляється бортовим комп’ютером, щоб визначити, чи є транспортний засіб знаходиться під рульовою або надлишкової поворачиваемости. Потім програма може виправити рульове водія несправностей.

Hyundai є провідним виробником автомобілів в наданні ESP для своїх автомобілів виробництва. Для моделі 2007 року, 70 відсотків автомобілів Hyundai, оснащені ESP як частина стандартної комплектації.

Інша додаткова функція, яка Hyundai Genesis приносить на стіл є покращений трансмісії. Genesis оснащений абсолютно новим Tau 4,6-літровий двигун V8. Величезний двигун в парі з ZF шестиступінчастою автоматичною коробкою передач, яка полегшує плавної передачі влади форма двигуна на задні колеса так гладко, як килимки Husky BMW поверсі. Передача також має технологію SHIFTRONIC ®, яка дозволяє здійснювати ручне перемикання передач. Поєднання двигун і трансмісія дозволяє 300 кінських сил, що виробляється двигуном, щоб досягти колеса з обмеженою відходів. При тому, що кількість енергії, і високий рейтинг крутного моменту, Буття може досягати 60 миль на годину з місця менш ніж за шість секунд. Ця здатність робить одну Genesis з найшвидших автомобілів у своєму класі.

Підвіску транспортного засобу, що дає йому хорошу керованість і комфорт рекламується як один з найскладніших у будь-який автомобіль сьогодні. Для передньої частини, Hyundai Genesis використовує п’ять підвіскою системи. Для задньої, Буття також використовує п’ять підвіскою конфігурації системи.