Hyundai Genesis продуктивності конкурентів Mercedes

минуле Hyundai

Це, AOS не ясно, чи буде це доречно сказати, що корейська компанія двигуна було скромний початок, але він упевнений, що в американській них дійсно було скромний початок. Компанія штурмували береги держав в 80, AOS з однією моделлю самотнім. Вони пережили є мішенню безлічі анекдотів Занурити світового лідера. На подив багатьох продуктивності Hyundai Genesis в даний час повідомляється змагатися з Mercedes. Це довгий шлях від ранніх порівняння з Yugo.

Коли автовиробник вперше прибув на заході метою було запропонувати доступне транспортний засіб. Це те, що компанія відчула не вистачає на ринку так це те, що вони запропонували. Він працював, поки власники автомобілів не почав розуміти, що надійність автомобіля було те, що було принесено в жертву для того, щоб зробити його більш доступним. Заощадження, які колись здавалися настільки значними були швидко зведені нанівець з вартістю постійного ремонту. Репутація компанії серйозно постраждала від усіх скарг.

Ця репутація не залишився непоміченим компанією. У відповідь на ці питання, компанія почала вкладати гроші в розвиваються якості автомобілів. Ці події не були обмежені механічної цілісності, але замість цього їм пропонується у всіх аспектах створення і проектування автомобіля.

Сьогодні, AOS Hyundai

В даний час компанія є світовим лідером серед виробників автомобілів. У них є безліч моделей на ринку, які розроблені, щоб відповідати різний бюджет і смак. Ви все ще можете знайти доступні моделі, які не є набагато надійнішими. Однак ви можете спробувати свої сили в більш розкішних автомобілів якості. Це, AOS права розкоші, і вони зробили таку гарну роботу на нього, що вони були оцінені вздовж боку інших провідних світових брендів розкоші, як Porsche.

Одна з моделей, який отримує додаткову увагу з боку засобів масової інформації в даний час в порівнянні з Mercedes. Hyundai Genesis продуктивність в безпеці та обігу в даний час стверджують багато джерел, щоб бути кращим розкішний седан у своєму класі. Це задній привід, плюшу і повністю завантажений конкурентом Lexus, Porsche, Mercedes і. Все це важко собі уявити, якщо ви знаєте історію компанії, але дослідження за дослідженням споживчого журналу за іншим говорили те ж саме. Цей автомобіль є лідером у своєму класі.

Прогресування компанії і продукту було чудово і досить швидко. Прогресивний характер автомобілів і компанія показує мало ознак уповільнення. Вони не тільки взяли на себе ініціативу на американському ринку, але вони взяли на себе ініціативу на світовому ринку, а також. Чи не Те, що раніше автомобіль, який ви купили, тому що ви не могли, АОТ собі що-небудь інше не автомобіль, який ви купуєте, тому що ви хочете. Сьогодні, AOS Hyundai є однією, яка є надійною, доступною і стильно.