Hyundai Santa Fe огляд і технічні характеристики

Hyundai Santa Fe є дитиною позашляховик від Hyundai Індії. Південнокорейський виробник автомобілів Hyundai в сегменті позашляховиків Tucson і з Terracan, але обидві моделі не світитися. Після невдачі обох моделей, компанія в даний час запущений Санта-Фе який спритно упаковані SUV.

Hyundai Santa Fe був вперше запущений у 2000 році на ринку США і отримав гарні відгуки від корейських і північноамериканських ринках. Це в даний час конкурує з Mahindra Scorpio, Toyota Qualis, Chevrolet Captiva, Mitsubishi Pajero, Honda CR-V, і Nissan X-Trail.

Двигун-ранньої версії Hyundai Santa Fe був попередній переможець з кращих рекреаційних категорії 4×4 в Нью нагород Auto Express в автомобілі. Hyundai Santa Fe має потужний 2,2-літровий з безпосереднім уприскуванням дизельного двигуна, який має здатність генерувати 194bhp і обертовим моментом 436 Нм вдається бути ефективним, а також вдається домогтися 38.2Mpg. Величина спрацювання автомобіль хороший; можна орієнтувати 0-70 км швидкості протягом 10 секунд. Пробіг цього автомобіля, як очікується, 12-15 Kmpl. Передача така гладка, що робить водієві насолоджуватися його водіння без будь-яких труднощів.

Зовнішній-Hyundai Santa Fe є позашляховик який як очікується, буде великим хітом в Індії, як i10, Santa Fe є семи місний з чудовим зовнішнім дизайном, який є спільним від сім’ї Hyundai. Фари та лампи ворог виглядає досить сексуально процвітали разом з відтінками. Акуратно різьбленими квітами на автомобілі принесе задоволення для спостерігачів, вона має унікальний бампер, який показує важку роботу команди Hyundai на проектування.

Інтер’єр-Hyundai з’являється ще раз з поліпшеним і переглянув інтер’єр виглядає. 7-місний Hyundai Santa Fe пропонує велику кількість драйверів простір і використовувати пасажирів.
За якістю внутрішньої обробки встановлений на Санта-Фе є чудовим, який зробив, щоб відчувати себе гладкою про інтер’єр. Приладова панель дасть свободу для зберігання цінностей і т.д., як гаманець, телефон і док, за $ 750 ви можете мати можливість третього ряду сидінь. Регулювання сидіння робить водієві відчувати себе комфортно за кермом, він має AUX / USB з’єднання, при якому ви можете керувати за iPod.

Безпечні Hyundai Santa Fe поставляється із загальними функціями безпеки, як ABS, EBC і Dual Rate Brake Assist і т.д., яка має потенціал для зниження травм у разі аварії.