Infiniti розширює дилерську мережу в Китаї

Компанія Nissan Motor Co планує значно розширити дилерську мережу для свого люксового бренду Infiniti в Китаї і далі використовувати на китайський ринок.

Infiniti тепер має дев’ять представництв у найбільших містах Китаю. Nissan планує додати п’ять Infiniti дилерів в Китаї до кінця цього року, Yasuaki Хасімото, президент Nissan (Китай) Investment Co заявив на заході, присвяченому створенню EX35 минулого тижня.

Він не говорить, які міста цих нових дилерських буде розташований.

Nissan придивляється Китай в якості другого за величиною ринку розкішних автомобілів після Північної Америки, каже Хасімото. За даними Nissan, в цілому 1500 одиниць Infiniti в Китаї було продано в 2007 році.

З 3,5-літровим двигуном, Infiniti, імпортованих моделі EX35 кросовер прибуде на його китайським дилерам на цьому тижні.

Два варіанти Infiniti EX35 доступні на стартових цін 627000 юанів ($ 91856) і 647 000 юанів ($ 94 783).

Nissan почав продажі автомобілів Infiniti в Китаї в 2007 році. До EX35, Infiniti моделі, включаючи спортивний седан G35, серія FX позашляховиків і M35 седан був представлений в Китаї.

Infiniti додасть свою п’яту модель лінійки своєї продукції в Китаї до кінця цього року, говорить Yukihiko Kamitoh, генеральний директор Nissan (Китай) ‘S Імпорт автомобілів бізнес-підрозділу. Але він не говорить, яка модель.