Infiniti G35 огляд

Infiniti G35 був нещодавно замінений на серію G37, хоча 2007 рік був останній раз, коли модель була у виробництві. Це абсолютно відповідної моделі для покупців автомобілів, які мають багато, щоб розглянути з нагородами купе і седан.

Використовуватися Infiniti G35 Тому розгляд верхньої для тих в ринок уживаних автомобілів. Погляньте на Леггат Group Auto нових і старих автомобілів, якщо ви знаходитесь в ринку для покупки автомобіля.

основи

Модель Infiniti G35 тривала протягом двох поколінь щодо седан (друге в основному поточне седан G37), в той час як купе тривав одне покоління, перш ніж замінити купе G37, яка повністю перероблений.

2007 седана G35 є самим останнім роком для кузова, який був перероблений для цього модельного року. Ця модель принесла ряд позитивних змін щодо якості матеріалів, більш потужний двигун V6, кращої керованості і ряду інших елементів варто відзначити (будови тіла, налаштування шасі і т.д.). Є п’ять планки для седана доступні.

Бувший Infiniti G35 покупці помітять, що модель була представлена ​​в 2003 році. Седан тривала до 2006 року і купе до 2007 року. Взагалі кажучи, виникнення загального G35 седан був також дорогі альтернативи автомобілів преміум-класу (таких, як BMW 3-ї серії). Пару можна порівняти з Nissan 350Z, хоча його внутрішні матеріали і обслуговування залишає бажати кращого.

Переваги

Якщо ви не хочете, щоб перейти до G37, ви за визначенням бути дивлячись на Infiniti використана, якщо ви ходите по магазинах G35 модельного ряду. Найостанніші седана G35 звичайно реалізований ряд змін згадувалося раніше, що робить G35 гідний вибір вживаного автомобіля для покупців на цьому ринку.

G35 купе буде стукати трохи грошей від використовуваного тега автомобіля ціна седана. Знову доступні в одному поколінні (перероблений G35 в даний час є купе G37), G35 купе великий вибір уживаних автомобілів своїми спортивними функціями, такими як ознаки 18-дюймові колеса і намагається, агресивного тюнінгу для електронною системою стійкості, спортивні сидіння .

6MT обробки седана (з шестиступінчастою механічною коробкою передач) не рекомендується у зв’язку з його нездатністю пересуватися плавно. Для купе, побоюватися на чотири колеса Система активного рульового управління, опція доступна тільки на спорт обробки.

загальний

Використовувати моделі Infiniti G35 – як у седан і купе – представлять пару більш дешевих альтернатив на автомобільному ринку. Чи любите ви багатоборстві переваги седана, які включають в себе ряд корисних функцій і поліпшень (з посиланням на самих останніх 2007 седан) або спортивне купе, G35 залишається кращим вибором.

У той час як G35 більше не існує в назву – але в лінійці нового Infiniti G37 – використовували Infiniti G35 є що запропонувати.