Isuzu підприємств на ринок США

Це безпечне парі, що більшість у США не розуміють, що Isuzu виробляє нічого, крім легкових автомобілів, легких вантажівок і, звичайно, їх добре знають позашляховиків. Проте, насправді Isuzu є найбільшим виробником середніх і важких вантажівок у світі. По всьому світу Isuzu виробництва 16000000 дизельні двигуни тільки в 2003 році.

Isuzu фактично були навколо досить довгий час. Він бере свій початок ще в 1916 році, коли Токіо Ісікавадзіма суднобудування і машинобудування ТОВ і Tokyo Gas і Electric Industrial Ко об’єднали зусилля як Ісікавадзіма автомобільний завод, щоб почати будівництво автомобілів. До 1918 року компанія звернулися за допомогою до британської автомобільної компанією, Wolseley Motor Company, і разом вони виробили свій перший автомобіль, режим A-9, а потім швидко їх перша вантажівка, CP. Він не був до 1949 року, що назва Isuzu була офіційно прийнята.

До 1972 року General Motors і Isuzu уклали Перекладення для Isuzu для зменшення легких вантажівок. Isuzu перше підприємство на ринку США був Chevrolet LUV (LUV стенди для легкових автомобілів корисності). LUV зробили досить добре і була популярна серед споживачів, які потребують універсальності вантажівка, але не було ніякої потреби в повному розмірі пікапа. Маленький двигун була велика перевага, а також. З газової кризи в 1973 році, терміни введення невелику вантажівку, не було краще, навіть як ненавмисні, як це було. Isuzu буде виробляти Chevrolet LUV не до 1982 року, коли Chevrolet вирішили поставити свій власний невеликий вантажівка на ринку, Chevrolet S-10.

Більш не виробляють Chevrolet LUV для General Motors, Isuzu почала імпортувати свої власні транспортні засоби пасажирські для продажу в Сполучених Штатах. Isuzu Щеня був ребрендинг, що було Chevrolet LUV. Щеня був простий скорочення слова Пікап без апострофа. До 1987 року Isuzu вступив в ділові відносини з Subaru заснувати SIA (Subaru-Isuzu автомобільної) і спільне підприємство з Фудзі Хеві Індастріз почали виробництво власних автомобілів у Сполучених Штатах. Складальний завод був побудований в місті Лафайет, штат Індіана, і був в дію до січня 1988 року. Популярні моделі Isuzu Rodeo Isuzu Trooper були вироблені на цьому заводі.

Продажі за Trooper і Rodeo були сильні через початку і середині дев’яностих років досягнувши свого піку в 1996 році. Цей успіх, ймовірно, сприяли General Motors рішення про підвищення її акцій в Isuzu до 49%, фактично отримавши контроль над бізнесом. General Motors швидко перейшов призначити американським GM виконавчого керівника діяльності в Північній Америці, відзначаючи в перший раз не-японців ніколи не займав настільки високе положення при Isuzu. Захоплення не була успішною. Виробнича версія Vehicross не користується успішний прийом з автомобілем критиків, які дали йому змішані відгуки. Це в поєднанні з високою ціною, незвичайний стиль впав із споживачами, і виробництво було незабаром знято.

За перші роки двадцять першого століття, чутки були сильно поширена, що Isuzu тягнув з пасажирського автомобільного ринку Північної американської. Спочатку, вони, здавалося, були тільки чутки, як Isuzu уклала ще одне спільне підприємство з General Motors для розробки нового пікапа. На жаль, Isuzu ніколи не був у стані повернути навколо і продажів до 2008 року, заява була зроблена, що повний відхід з ринку пасажирських Сполучених стану транспортного засобу було заплановано. Isuzu буде продовжувати надавати підтримку у вигляді послуг і запчастин. Більшість колишніх дилерів Isuzu перетворені в частини і послуги дилерам і продовжували шанувати гарантії автомобілів Isuzu