Jaguar історії

Один з найвідоміших автомобілів у світі розкоші, Jaguar свій початок в несприятливих чином. Сама компанія була фактично почався як компанія колясці мотоцикла. Вона була заснована 4 вересня 1922 у Блекпулі, Англія, як автомобіль компанія сторона ластівка двох любителів мотоциклів, Вільям Лайонс і Вільям Уолмслі.

Компанія Ластівка Коляска змінила свою назву на Коляска Ластівка і Кузови компанії в 1926 році. У тому ж році вона випустила свій перший автомобіль під назвою Austin Seven. Спартанський дизайн, автомобіль був помірним успіхом і дозволили компанії перейти на більший виробничі потужності. Наступним великим підприємством для компанії було виробництво SS1, яка мала стандартний шестициліндровий двигун і модифіковані стандартні шасі.

SS1 довго низький вид з коротким салону, проводи коліс і багажного із запасним колесом на задній. SS1 був дорогий вид, але був досить доступні за ціною і продаються досить добре.

Компанія стала SS Cars Ltd в 1933 році і Вільям Лайонс, один із засновників став керуючим директором, викупивши його партнер Уїльям Walmsley, в 1936 році.

Назва Jaguar не було насправді не використовувалася до 1935 року і перші вистави для компанії включені лімузини, кабріолети та спортивні автомобілі. Найшвидший Jaguar попередньо війни був SS100, яка отримала швидкості 100 миль / год Jaguar SS100 дійсно почав робити собі ім’я, вигравши такі гонки, як Гран-Марн Pix Реймса, Alpine Rally, Ралі RAC і Villa Real International. Найвідоміший випадок, той, який дійсно поклав Jaguar на мапі, проте, було, коли він прийняв ралі Монте-Карло в тому ж році.

Під час Другої світової війни, як і більшість компаній-виробників, компанія зрушені, щоб допомогти військовим зусиллям. Після Другої світової війни закінчилася, компанія змінила свою назву ще раз, і був в перший раз, знають, як Jaguar Cars Ltd.

Перший справжній спортивний автомобіль Jaguar був розроблений в 1946 році Вільям Лайонс себе. Він був натхненний BMW 328. Цей новий Jaguar носив шестициліндровий x2 OHC двигун 3442cc. Проте, введення XK120 Jaguar наполягатиме на вершині гори розкішних спортивних автомобілів. Автомобіль мав каркас кузова, який також був натхненний автомобіля BMW. Однак, Ліон дасть новий XK120 подвійний верхній распредвал і 3,5-літровий Hemi голову шестициліндровим двигуном. Цей двигун був розроблений Вільямом Хейнс, Уолтер Хассан і Клод Бейлі протягом довгих ночей під час Другої світової війни, коли троє були у вогні дивитися разом. XK120 була так добре прийнята споживачами, що модель не буде залишатися у виробництві до 1954 року.

У п’ятдесяті і шістдесяті роки, Jaguar отримала репутацію виробника розкішних і спортивних автомобілів, однак, вона була коробку себе в кут. Проблеми, з якими стикаються Jaguar була двоякою: перший з них був, що вона виготовляється тільки високоякісні автомобілі тому будь-яке скорочення світової економіки може спровокувати економічний спад, який був потенціал, щоб спустошити Jaguar. Друга проблема спричинила за собою те, що Jaguar продала дуже мало машин на дому. Це було головним чином міжнародні бази ринку, і це залишило Jaguar уразливі для капризів іноземного уряду.

Jaguar вкрай необхідні, щоб відкрити внутрішній ринок і з урахуванням цього розроблена Jaguar MK1. Наступник цього дало бажаного результату, і була більш низької базової вартості моделі, які звернулися до більш широкої аудиторії і на внутрішньому ринку дуже сподобалися його.

Jaguar будуть продовжувати користуватися успіхом до 1972 року, коли її засновник сер Вільям Лайонс пішов у відставку після 50 років біля керма. Плутанина б виникнути у найближчі роки і після того, продав би знову, нарешті, знайти деяку стабільність у складі Chrysler Corporation. Незважаючи на чутки, які є останнім Chryslers план з продажу Jaguar, на даний момент немає відповідного покупця не знайдено.