Jaguar Cars-ваша кінцева машина мрії.

Пройшли ті часи, коли люди хотіли простий красивий автомобіль, що б тільки зробити роботу взяти їх з одного місця в інше. Якраз змінилася, і автомобільні компанії почали експериментувати з новими моделями, люди почали шукати для екстраординарних автомобілів. Сьогодні люди хочуть, щоб їх автомобілі проявляють високу продуктивність і зовнішній вигляд, який не може бути підібраний будь-який інший автомобіль на дорозі. Є багато автомобілів, які потрапляють в цю дужку, але Ягуар дійсно машина мрії для кожного автомобіля коханця.

Кожен вибір автомобілів Jaguar є винятковим з точки зору як продуктивності, так і зовнішній вигляд. Деякі з найбільш затребуваних сортів є:

Jaguar XK і XKR: Відомі своїм б’ється серцем продуктивності, вони дають більш гладкий вигляд тепер з алюмінієвим корпусом оболонки звертається за шасі. XK8 Coupe є дійсно виняткової моделі з функціями, такими як 300 к.с., двигун 4.2lt контролю тиску в шинах системи, підвищенню ефективності комп’ютерних технологій активної підвіски, подушки безпеки, 6-ступінчаста автоматична коробка передач ZF з Jaguar Sequential кермо встановлений зрушення весла зрушення і багато більше. Вони приходять з великою кількістю опцій в колесах, такі як 18-дюймові колеса Венера, Сента Колеса, Колеса і Карелії Sabre хром одягнені колеса. XK8 також є одним з найпривабливіших моделей, які мають вишуканий складаний верх з автоматичним розгортанням менш ніж за 20 секунд. Крім того, інші основні функції, це спортивний системою захисту від перекидання, потужність фіксації, яскравою обробкою об’ємного багажника і багато інших унікальні особливості. Не менш є Портфоліо моделі XK, яка приходить в небесній чорною металевою фарбою. Для зручності користування преміум пакет звук, 20” м’яч закінчив 5-спиці Кремона стилі колеса BBS, адаптивний круїз-контроль з функцією попередження Forward Alert і багато іншого. Інші автомобілі Jaguar в цій категорії купе XKR і XKR Convertible.

Jaguar XJ: Характеризується як зі смаком, швидкий і потужний, він відомий своїми досить місця інтер’єру. Це популярний вибір тих людей, які бажають для достатньо місця в передній і задній частині. У цій категорії автомобілів Jaguar, ви отримуєте чотири варіанти надзвичайно розкішних автомобілів: XJ8, XJR, Ванден Плас і Супер 8.

Jaguar XF: Це був перший седан, який викотився з новою тонкий дизайн Jaguar. Включення драйвера зосереджені інженерні, це ідеальна модель спорту. Різних унікальних стилів, доступних в цій категорії є XF Luxury, Premium Luxury XF XF Supercharged і Luxury.

Jaguar X-Type: Цей автомобіль зроблено, щоб дати максимальне враження від водіння. Двох стилів, доступних в цій моделі X-Type 3.0 і X-Type Sportwagon.

Тепер, ви можете думати, де ви можете отримати всі ці сорти під одним дахом. Ну, відповідь Budds ‘імпортні автомобілі. Відомі своєю відмінне післяпродажне обслуговування клієнтів, вони пропонують майже всі види автомобілів Jaguar. Їх служба Департаменту складається з висококваліфікованих і досвідчених професіоналів, які завжди готові допомогти своїм клієнтам. Крім того, пропоновані Jaguar аксесуарів, тим самим допомагаючи клієнтам отримати повну угоду під одним дахом.