Jeep командора і колії її продажів застрягли в

Лише через декілька місяців після його гучного релізу, 7 пасажирських Jeep Commander є основним розчаруванням для DaimlerChrysler до точки, де вона стала альбатроса навколо шиї автовиробника. Вражений з роздутим запаси понад 100 днів – вбивця промисловості – командир тепер командує знижки більш ніж на $ 5000 за автомобіль. Що пішло не так? Багато, особливо якщо ви читали, що експерти і провісники говорять про новий Jeep.

Жоден транспортний засіб введення не повинне бути проблематичним втім, як і для Jeep Commander цієї моделі впала добре за винятком цілей продажу. Є багато причин, чому командувач може бути не в змозі виправдати очікування у тому числі:

Високі ціни на паливо – бензин натисканням за $ 2,50 за галон не може допомогти будь-який позашляховик. З трьома-командора спрагу варіантами двигунів, ціна на бензин може бути болючим. Тим не менш, ще більше Chevrolet Tahoe продається добре, незважаючи на високі ціни на паливо.

Від стилю – Jeep згадує командира «Спадщина зовнішній дизайн”, як одного з головних малює для транспортного засобу. Візьміть один погляд на командира і стиль сигнали з 1984 Jeep Cherokee швидко приходять на розум. У той час як деякі транспортні засоби успішно включити “погляд” більш ранньої моделі, що не копіюючи стиль, командувач виглядає жахливо, як раніше Cherokee, тільки простягнув. Особисто я вважаю, стиль бути датований і незграбним.

Тісний Інтер’єр – Покладіть командувача проти наступний найбільший джип, Gran Cherokee, і ви побачите, що внутрішній простір приблизно те ж саме. Це погано, тому Commander оснащений третім рядом сидінь тому не повинно бути більше місця. Багато скаржилися, що тільки двоє маленьких дітей могли поміститися в останньому рядку якого, до речі, цілком не складаються в підлогу, як “Забирають ‘N йти” особливість на DCX мінівенів.

З завищеною ціною – Повна Командири роздрібної торгівлі за більш ніж $ 40 000. При цьому ціновому діапазоні можна очікувати для таких, Yukon, Tahoe, або експедиція, вона не може для командира. Звичайно, командувач більше, ніж Gran Cherokee, який коштує трохи менше $ 40 000. Тим не менше, якщо ви поклали дві моделі поруч, багато хто скаже, що Gran Cherokee є кращим з двох.

Отже, насправді буде DaimlerChrysler припинити Commander? Це не ймовірно. Натомість шукайте великі знижки, щоб залишатися на місці і виробництво, щоб бути постійно урізати. У довгостроковій перспективі, DCX повинні будете дати серйозного розгляду, чи є командувач залишаться частиною Jeep складі. На мій погляд, якщо це відбудеться, вона повинна бути серйозно переглянута, щоб конкурувати на сучасному ринку.

У цілому, командувачем є дорогою помилкою для автовиробника. У цей час сильною і агресивної конкуренції, Командир помилки, які не можуть бути проігноровані DaimlerChrysler. Хто його знає, командувач ігнорується на джипі вірним які відкидаючи модель в цілому.