Jeep спонсорує Soul2Soul II тур 2007

У недавній прес-конференції відбулося в залі слави музики кантрі, два з найвідоміших кантрі-музики художників і реальному житті пару Тім МакГроу і Фейт Хілл заявив, що джип марки Chrysler Group оголосила своє спонсорство в Північну пари американської серії концертів тур під назвою “Soul2Soul Tour 2007”.

Джип марки дійсно велике спонсора для пари. Справді, автомобіль Jeep називається “Дата Джип” був частиною історії кохання купе. Faith Hill пояснює:
“У 1996 році в State College, Пенсільванія., Ми робили шоу разом. Ми взяли поїздку в чужій джип, і саме тут ми вирішили, що ми збиралися бути разом і будувати життя разом.

Ще в 1996 році ми були в State College, Пенсільванія це було в березні, і ми робили шоу разом, ми запозичили Jeep цього претендент на ярмарок, де ми виступали. Ось де ми напевне вирішили, що ми будемо разом, що з цього моменту ми збиралися взяти ці відносини серйозно і зробити життя разом, і це почалося в цьому джипі прямо там, і це миленький спосіб закінчити коло … і ви можете додати всі деталі, які я не врахував. “(розмовляючи з Tim McGraw).

Тім МакГроу додав:
“Ну там не дуже багато подробиць я хочу додати. Вона вистежила Jeep і віддав його мені на день народження пару років тому, і я подумав, що було досить прохолодно сюрприз. Ми дуже раді. Мене був джип, коли я навчався в середній школі, завжди добре провели час у них, зірвав кілька в багнюці. І цей дуже спеціальний для нас, як ви можете сказати, що вона сказала., і ми раді, щоб повернутися на дорогу . Минуле літо було дійсно здорово для нас, що вже втретє ми були на гастролях разом. Перший тур був мій Спонтанне тур згоряння, який був мій перший самостійний тур. ”

Soul2Soul Tour 2007 розпочнеться в Омасі, штат Небраска 6 червня, відвідування інших міст в Північній Америці закінчення туру в Анахаймі, штат Каліфорнія, 10 серпня. За спонсорської підтримки Jeep в Soul2Soul Tour 2007 серії концертів, бренд буде частиною кожної концертному майданчику. Крім того, компанія також розробити спеціальну “Soul2Soul” 2007 Jeep Wrangler Unlimited, які будуть переміщатися уздовж туру з Тімом МакГроу і Фейт Хілл. Звичайно, пара також приведуть “Дата Джип”, яка є червоним 1978 Jeep CJ-6, щоб йти разом з концертним туром. Для концерту глядачі, Jeep буде проводити спеціальні заходи в концертних майданчиках разом з продакт-плейсменту. Компанія продемонструє деякі з останніх моделей Jeep та інших частинах Джип для включення і позашляхових можливостей, як Freedom-Drive II позашляхового пакету і Jeep крило наприклад.

Крім того, в рамках спонсорства джипа, бренд буде включати інтерактивні заходи для любителів кантрі-музики і в той же час автолюбителів.

Джон Plecha, директор Jeep бренд-маркетинг і глобальних комунікацій прокоментував своє спонсорство і сказав: «Тім і віра є історія про те, як джип марки були частиною їхнього життя, які мало чим відрізняється від тисячі історій ми чуємо кожен рік від Jeep власників у всьому світі. ”

“Як члени нашого джипа сім’ї, він зробив досконалий сенс змішувати наші бренди в взаємовигідного партнерства. Ми дуже раді бути пов’язані з цими двома дуже талановитими художниками, які досягають широкої аудиторії так само, як сім автомобілів в лінійці Jeep. ” додав він.