Kia отримує кілька нагород, якщо дизайн продукту

Щорічні нагороди, якщо продукт дизайн став одним з найважливіших призів у світі за видатні досягнення в галузі дизайну, з моменту його запуску в 1953 році. Для IF Product Design Award 2011, організатори отримали 2756 подань з 43 країн для продуктів, зареєстрованих в 16 категоріях. Kia Sportage і Kia Optima перемогли в “Транспорт Дизайн” категорії.

Вручаючи нагороди, щоб Kia суди також визнали високу якість Кіа майстерність, рівень інноваційності, екологічність, ергономічність і безпеку.
Tae-Hyun Oh Операційна Старший віце-президент і головний директор корпорації Kia Motors сказав на отримання нагороди “Ці останні нагороди за все нових Kia Sportage та Optima позитивні докази величезних успіхів Kia зробила в революцію стилю нашій лінійці продуктів, фокус Наша глобальна команда керівництва з проектування, починаючи з середини 2000-х років тепер чітко виплату дивідендів, і, в поєднанні з швидко поліпшується якість наших автомобілів, підвищення репутації бренду Kia в даний час обумовлений приголомшливий дизайн буття створені нашими проектними групами по всьому світу, на чолі з начальником Дизайн директор Пітер Шрайер. ”

Філософія дизайну Кіа пройшла довгий шлях за останні десятиліття, давно минули ті часи, коли Kia моделей були основними, квадратні і бути відвертим досить потворно. Новий дизайн Kia філософії і мантри допомогли Kia Sportage знайти візуального динамізму. Кросовер Sportage досить успішною в змішуванні ключових особливостей позашляховика роблячи його спортивним і привабливим для мас.

Традиційний дилер Kia Rio в Колчестер розповів нам, як дизайн Kia зрушення в останні роки призвело до того, у них тепер є набагато більше кроків, хоча дилерської, а також людей заходити в двір, щоб помилуватися моделями, як і Sportage CEE’D.