Kia три моделі, які будуть виявлені на Женевському автосалоні

Kia, корейська марка авто, вже розширення своєї ринкової всім слово. Насправді автовиробник є демонстрація трьох своїх моделей на що проходить 77-й Салон-де l’автомобілі (Geneva Motor Show). Ці три моделі, спрямовані на підвищення популярності бренду серед європейських автомобілістів. Ці три моделі роблять поява на зазначеному міжнародному автосалоні Kia є ex_cee’d Cabrio концепт-кар, Kia CEE’D Спортивний універсал, і Kia Rio Hybrid.

Кабріолет концепції зробить свою світову прем’єру на вищезгадані події. Конвертованих спрямована на привернення уваги автомобілістів, які шукають як дизайн і продуктивність в одному пакеті за розумними цінами. Кабріолет виділяється на тлі своїх конкурентів завдяки своїм використання концепції дизайну з минулого. Kia Cabrio концепції воліє використовувати тканину даху. Хоча це може здатися рухатися в зворотному напрямку для автовиробника, головний дизайнер Kia Пітер Шрайер, художник за ex_cee’d, це, щоб сказати: “Я переконаний, що полотно стелі буде мати Відродження і для мене, це тканина, яка є квінтесенцією елемент по-справжньому корисним Кабріолет “.

Друга модель від Kia в центрі уваги на автосалоні в Женеві Міжнародна Kia CEE’D Спортивний Wagon. Це вже другий транш у CEE’D сім’ї після виходу CEE’D хетчбек в минулому році. Спортивну версію універсала CEE’D хетчбек забезпечує підвищену потужність і універсальність багажу. Колісна база вагона збільшилася за що і хетчбек. Петлі дверей задка також переміщається вперед, щоб забезпечити зручні закладки багажу на багажнику ззаду. За даними Kia, спортивний Wagon по суті хетчбек з точки зору продуктивності. Його звернення може бути в порівнянні з меншими хетчбек, але спортивний універсал пропонує кращу стабільність завдяки міцній конструкції.

Третя модель Kia, щоб зробити появу вперше в європейській грунті Kia Rio Hybrid. Rio також відомий як Kia Pride на інших ринках. Гібридна версія Rio є відповіддю корейського автовиробника зі збільшенням попиту на зелених транспортних засобів у всьому світі. У Європі поява гібридної Ріо є своєчасним, оскільки Європейський Союз все ще гаряче обговорювали про суворі норми викидів для яких, як кажуть, в життя до 2015 року. Крім зниження кількості викопного палива, що спалюється на двигун автомобіля з допомогою електродвигуна, Kia також додав ще одну особливість, щоб зробити їх ще більш гібридних економічних. Ріо Гібридні це перший автомобіль Kia, щоб показати безступінчатим коробкою передач. Використання технології роблять Ріо Гібридні заощадити більше палива. Передача потужності від двигуна або електродвигуна так гладко, як просто, як робота ручку дверей Chevy.