Lexus встановлений побити BMW і Mercedes на 2010 рік продажі розкоші

Lexus бренду Тойота знаходиться на шляху до проведе свою корону, як найбільш ходовий товар з розкішних седанів і позашляховиків на ринку США в 10-й рік поспіль.

Цифри в оренду транспортних засобів та продажу ціни по листопад шоу Lexus із зручною випереджає друге місце BMW і третє місце Mercedes-Benz, відповідно з автовиробниками.

Багато американців кинути свою звичку розкоші лізингу автомобілів в останні роки, коли країна боролася через економічний спад, але потопаючий припливу постраждали три компанії в рівній мірі.

Авторинках нагрілися стабільно в 2010 році завдяки фінансовій відскоку і все більше число спеціальних оренди пропонованих конкуруючими автовиробниками. Зчеплення Lexus “на перше місце був злегка ослаблений в цьому економічна криза, але Mercedes поступився гонку на 2010 рік.

“Я впевнений, що ми будемо № 3,” Ернст Ліб, президент США блоку Мерседес “, повідомив журналістам на цьому тижні. “Якщо ви повернетеся чотири роки тому, Lexus був 75000 одиниць попереду нас, і BMW було понад 40000 одиниць попереду нас. Наприкінці року з Lexus буття, я не знаю, 6000 одиниць попереду нас, і BMW , 1500, я думаю, що це досить добре досягненням “.