Lexus LS 600h L огляду – плюси і мінуси

Lexus LS гібрид був довгоочікуваний на ринку, на жаль, здається, загального, було розчаруванням. Є багато причин, щоб бути схвильованим про нові гібридних пропозицій. З ростом цін на газ так само швидко, як вони є, економія палива та миль на галон є основними проблемами американського споживача автомобільний. На жаль, це може бути важко знайти баланс між ефективністю і екологічність гібридних автомобілів, а також велика потужні автомобілі, які до недавніх років американці не люблять купувати.

Lexus флагманів розкішних седанів завжди просторий, неймовірно зручна і стильна. І LS 600h не є винятком. Довгий список функцій і комфорт елементи, які LS 600h поставляється з здається, що це ніколи не закінчиться, пропонують все, від радіолокаційного наведення круїз-контроль, самостійне паркування та дуже докладний, але дуже зручний в пульт управління. Де 600h не має успіху не в розкоші, але у виконанні. Його конкуренції прагне поставити потужні двигуни V12 у своїх седанів і Lexus розміщений найпотужніший двигун V8, доступних на ринку, і з’єднав його з гібридним приводом синергії, сподіваючись дати таку ж продуктивність, V12, але при набагато краще, пробіг газу .

На жаль, додавання гібридних компонентів додає досить значну вагу вже здоровенний побудувати Лексуса. Збільшення ваги двигуна і відповідної енергії, необхідне для отримання автомобіля, що рухається, означає, що, незважаючи на збільшення потужності, прискорення і продуктивність лише приблизно на одному рівні з LS 460. І навіть при тому, що економія палива становить 4 милі на галон краще в їзді по місту, його витрата бензину на трасі, де ви намагаєтеся отримати більшу частину до високої швидкості насправді / гірше /. Прекрасна ідея, і гарний автомобіль, але в підсумку розчарування в гібридних ринку.

Ви можете дізнатися більш детальну інформацію про гібридних автомобілях на ProHybrid.com разом з відео-новини, огляди, і такі інструменти, як котирування цін і автомобільних калькулятор кредиту.