Lux переміг новачка гонки нагороду в штаті Юта GP

NayKid Гонки зробив чудове другий старт минулої суботи в парку Miller Motorsports Speed ​​Challenge в цьому році Всесвітній. Сінді Lux, гонщик з Алоха, штат Орегон заробила Новачком гонки премії з сильним 13-е місце в її номер 2 Mintex Гальма / Red Line Нафта Dodge Viper Comp. Coupe.

“Я думаю, Miller Motorsports Park буде найближче до моєї домашній трасі в цій серії і весь час, що я за кермом на цій трасі це було здорово турбуватися про налаштування автомобіля проти отримати комфортно з траси. Але, на жаль, ми ніколи не отримали в свої руки обгорнуті навколо обробці наших автомобілів. У нас були наші проблеми, але, в цілому, команда починає ралі. Наш екіпаж показав, чому вони команда чемпіонату калібру з величезною кількістю визначення в отриманні цих гадюк досконалим. Я думаю, що ми будемо тримати стають все сильніше і сильніше “, заявила вона.

Вона додала: “Наявність двох автомобілів у Топ-15 показує, що ми робимо успіхи. Перемога в Новачком премії раси і Скотті Жорсткий захоплення премії зарядний були приголомшливими. Ми дійсно прогрес у наших обробки позиції в гонці, але ми зовсім не задоволені. Ні в якому разі! На жаль, ми збираємося пропустити наступну пару гонок туалет але у нас є великий графік тестів спланована таким чином, ми не втрачаємо імпульс “.

Б. Скотті Білого озера Tapps, штат Вашингтон зробив свій останній виклик світу Початкова швидкість до цього року в 2004 році. Білий сказав, що він був захоплюючій гонці беруть Sunoco Жорсткий премії зарядний для більшості завойованих позицій в гонці після переїзду з останніх на сітці по 15 на картатий прапор – 12 посилення позиції.

“Ми дійсно щасливий бути на подіумі для жорсткого премії Charger. Це було реально весело, щоб отримати там на реальний хід дорога з цих гадюк Dodge. Починаючи мертвий останній, звичайно, не місце, де ми хотіли бути після того, як червоні прапори у кваліфікації. Ми отримали там і вибіг машину додому у повній цілості. Це не був результат, який ми шукали, але з однієї сесії, щоб впорядкувати автомобіля це була хороша перспектива “, зазначив Уайт з NayKid гонки.

«Наша команда була щаслива, і ми з нетерпінням чекаємо нашої наступної гонці в Торонто. Нам би хотілося, щоб потрапити в першу десятку, а й отримати дванадцять позицій задовольняв. Це було весело для запуску цього стрижня Dodge гарячої та Mintex гальма дійсно добре працює на всіх 24 кутів. Ми насолоджуємося серії і не можу чекати, щоб зробити більше “, додав Білий.

Гонка представила свої власні проблеми. Завдяки висвітлює сонячного світла вранці, ні Lux ні білим було чітке уявлення вихідного світла. Поштовх або недостатня обертальність вже інша історія. Але гонщики виробництву Volant спектакль, створений найбільший тиск. Але Lux був у бою свого власного. І вона перемогла.