Mahindra Scorpio W Getway автомобіля

Палкий дух.
Mahindra Scorpio W Getway це стиль життя позашляховик по перевазі, пропонуються від стабільного Скорпіона. Він призначений виключно для молодих поколінь, які хочуть, щоб прикрасити їх спосіб життя.

Основні характеристики
Mahindra Scorpio W Getway дійсно переважною, коли справа доходить до виконання. Це будинки CRDe технології двигуна, що робить цей позашляховик дійсно потужний і досить стійкою, щоб виконати ваші авантюрні завзяттям. Крім того, з 80 літрів паливний бак, ви завжди можете банком на цей спосіб життя позашляховик для довгої і великої диск. Інші добре розроблені такі функції, як ефективні гальма, 5-ступінчастою механічною коробкою передач, регульованою рульовою нахил влади, а радіус повороту 5,6 м, додати додаткові значення цьому SUV. Навіть багатофункціональним рульовим колесом, спеціально розроблений, щоб зробити Вашу подорож більш захоплюючим і видих. Навіть крах захисту зони деформації є хорошим доповненням, коли безпека стурбований.

дизайн
Mahindra Scorpio W Getway це стиль життя позашляховик з інтер’єру, а також зовнішній дизайн, який повністю піклується про вашому зручності, адже те, що спосіб життя без дотику зручності. Ви будете насолоджуватися просторим салоном, який дозволяє принаймні, 5 пасажирів. Найголовніше, повну тканина сидіння з вогнем оббивка стійка дає вам не тільки комфорт, але і безпеку. Все стає ще краще, оскільки з включенням електричним регулюванням зовнішні дзеркала та двері водія встановлено контроль.

мінуси
Mahindra Scorpio W Getway позиціонує себе як спосіб життя позашляховик, але цікаво він не пропонує музична система, яка є предметом стурбованості для справжнього любителя музики. Крім того, подвійна кабіна концепцію нового, щось, що не прижився в Індії до цих пір.

висновок
На закінчення, Mahindra Scorpio W Getway виглядає фантастично, почувається добре спроектований і диски добре. Вона ідеально підходить для молодих мандрівників, які хотіли б працювати і насолоджуватися складніше.