Maruti Suzuki Alto – маленький автомобіль

Maruti почав спочатку цей автомобіль в 1979 році і пізніше були внесені зміни і продовжував бути зроблено. Ці зміни були класифіковані в поколіннях. Справжній Maruti Alto розглядається в рамках 7-го покоління, який розпочав у грудні 2008 року і до цих пір працює без нових змін. Це сьоме покоління Maruti Alto автомобіль відомий в Індії як Maruti Suzuki A-Star, але в деяких інших країнах він відомий як Suzuki Celerio. Цей автомобіль виробляється в Харьяна в Індії, а потім експортуються по всьому світу в квітні 2009 року.

Два варіанти доступні на ринку Альто-star.The очікувані ціни на індійському ринку є 3,45 рупій за LXI, 3,72 рупій за VXI. Багато змін було зроблено в новій Maruti Alto як новий кузов, двигун, свіжий приладової панелі, а також унікальний тахометр, стильний автомобіль. Він тримає основну частку автомобільного ринку вже і тепер прийшов час для його збільшення. Вона називається наступником культового Maruti 800. Alto в даний час продається близько 20000 одиниць на місяць в той час вже 10 років уже. Santro Hyundai і Chevrolet Spark вище, ніж Альто і Tata Nano справа внизу, тому існує велика конкуренція на цю посаду. Саме з цієї причини тільки Alto отримав нові двигуна K10. Alto K10 становить 125 мм у довжину і 55 кг важче. Alto K10 буде пропонуватися в 2-х варіантах:

LXI: RS. 3,03 лакхов
VXI: RS. 3.16 лакхов

Технічні характеристики:
* Підсилювач керма та електричні склопідйомники
* Задній лоток посилку
* Новий кристал Eagle Eye фари
* Нова решітка радіатора і новий дизайн бампера
* Пофарбовані в колір кузова бампери
* Додаткове гніздо Регульовані ORVM
* Електричні склопідйомники в передніх
* Основні нагадування і центральний замок
* Дистанційне відкривання кришки паливного і поїздки метр
* Тонованими стеклами
* Кондиціонер з підігрівом
* Стильний ручку важеля перемикання передач і трьома спицями рульового колеса
* Комплексна підголівник передніх сидінь
* Замків задніх дверей дитини
* Покращена підвіска і гальмівна
* Покращений номер коліна на задніх сидіннях
* 1000cc Двигун такої ж, як Wagon-R, A-Star
* Жовтий освітлені спідометра і тахометра

Maruti Suzuki Alto K10 може займати 5 осіб одночасно комфортно. Потужність зросла до 45% і тільки 50 кг вага збільшилася. Розмір коліс автомобіля також помітні зараз він розміром 13 дюймів. Наявність цього автомобіля в шести різних кольорах, які є: Alto K 10 буде доступний у 6 кольорах, а саме сонячне світло Мідь, Чорна північ, вогнетривку цеглу червоний, бежевий екрю, шовковиста Срібло і Покращений білий.