Maruti Suzuki Alto

Maruti Suzuki Alto є одним з найпопулярніших автомобілів і найбільш продаваних автомобілів в сегменті компактних автомобілів в Індії. Він доступний в трьох варіантах: Maruti Suzuki Alto Standard, Maruti Suzuki Alto LX і Maruti Suzuki Alto LXi які BSIII і BS IV-сумісним. Для тих, хто шукає автомобіль, який забезпечує оптимальну продуктивність, Maruti Suzuki Alto може бути оптимальним вибором.

Alto має тільки право компактним розмірам і м’язової побудований, що робить його лідером на індійських дорогах. Технічне обслуговування та економія палива не уявляють, як проблеми Хоча володіють Альто. Не дивно, що індійські натовпі, особливо середній клас, любить цю машину. Alto не залишилася тією ж з моменту свого дебюту. Відповідно до потреб потенційних покупців, Maruti Suzuki модернізувала автомобіль.

Альто зазнав декілька незначних удосконалень в екстер’єрі будівлі, а також інтер’єрів. Він отримав нову спортивну грати радіатора і набагато більш щедрою бампер. Він також отримав сам пофарбовані в два холодних кольорів, блакитному і червоне вино. Під капотом цього нового автомобіля є потужним двигуном 796cc.

Цей двигун може підняти 46,3 к.с. і максимальним обертовим моментом 62 Нм. 5-ступінчаста, всі синхронизаторами, коробка передач є стандартною в Альто. Maruti Suzuki Alto Автомобіль поставляється як в бензинових і екологічно чиста версія. Передня підвіска має стійки McPherson з кручення тип пристрою управління по крену. Задня частина автомобіля красується Пружина газонаповнені амортизатори з трьома посиланнями жорстка вісь, ізольованих поздовжніми важелями.

Якість їзди приємним і комфортним. Керма, час від часу, хоча і є губчастий. Жорстка підвіска бере на себе всі шишки собі без відправлення по жорстким посланням з нерівних дорогах для водіїв і пасажирів. Швидко реагувати гальма і жорстка шасі дати Альто своїм чудовим характером водіння.

Хоча Alto базується на платформі Maruti Suzuki WagonR, він має власну ідентичність. Товстий передній бампер, передня решітка разюче і сміливе Maruti Suzuki знака є одними з нових реплік проекту на передній панелі. У порівнянні з дзен, цей автомобіль трохи обмежені інтер’єрів. Простір для ніг в задній менша, але запас щедрий. Сидіння досить зручні. Приладова панель дуже зручна. Існує достатньо місця для завантаження в машину. Автовиробник добре думали, перш ніж дати значення практичності більше, ніж краса.

Хоча вважається основною автомобіль, Альто має багато особливостей в інтер’єрі в тому числі супер класний кондиціонер, електронне рульове управління, і Місце підстаканниками. Автомобіль оснащений тканина сидінь, формовані килим, килимок багажного відділення, кабіни лампи, електронний одометр, підлогова консоль передня з підстаканниками, підлогова консоль ззаду, ящик рукавички і передні кишені на дверях. Цей автомобіль на високій безпеки теж. Є бічного удару двері балки, блокування для безпеки дітей, ясно лінзи фар, задні кришки, складні колонки рульового управління, висока жорстка рама монокок виготовлений з високоміцної сталі, передні і задні ремені безпеки, підсилювач гальм і допомогу задні підголовники сидінь.