Maruti Suzuki SX4 ZXi (шкіра опція)

Безцінне автомобіль знаходиться тут.
Немає шкіряною оббивкою зобов’язані бути придбані! Тепер поставляється з вашого автомобіля прямо на місці, де ви хотіли їх бачити. Ця автомобільна шкіра забезпечується Maruti.

Основні характеристики
Простіше кажучи, без зайвих слів, Maruti Suzuki SX4 ZXi з опцією шкіра буде відмінною покупкою, якщо ви шукаєте автомобіль, економія палива. На дорогах міста, цей автомобіль дасть вам пробіг 9.3kpl і 14.5kpl по шосе – який є досить вражаючим для автомобілів в цьому класі. Швидкість і загальна ефективність цього автомобіля ще одна визначна пам’ятка. Це все завдяки потужності крутного моменту з 102bhp. Крім того, цей автомобіль надає вам фантастичне зчеплення. Кредит на те ж саме своїм чудовим підвіску і широкі шини.
Рух може бути тільки приємним, тільки якщо це безпечно. Так, Maruti Suzuki SX4 ZXi пропонує Вам антиблокувальною гальмівної системи, щоб зробити водіння безпечним у разі швидкого зміни швидкості.

дизайн
Maruti Suzuki SX4 ZXi з опцією шкіра має дуже чоловічий погляд на нього. Масивні колеса в поєднанні з високими вертикальне вітрове скло і масивні дзеркала широкоформатний викликають в уяві дуже стильний зовнішній вигляд. Так SX4 ZXi не робити дуже погано, наскільки виглядає стурбовані. Тепер, давайте ступаєте в інтер’єрах ZXi SX4. Є багато спільного в дизайні інтер’єру між цим автомобілем і швидким; речі, як рульове колесо, кнопки електричного склопідйомника, кондиціонер вентиляційні отвори, деякі пристрої і важіль перемикання передач. На обладнанні також SX4 ZXi дуже добре. Це дає вам подушки безпеки та управління аудіосистемою на пульті дистанційного керування.

мінуси
Великим ускладненням в Maruti Suzuki SX4 ZXi є його несумісним керма, який означає, що ви повинні постійно модифікувати автомобіль для комфортної їзди.

висновок
На всіх фронтах, Maruti Suzuki SX4 ZXi є практично ідеальним автомобілем. Продуктивність, безпека і зручність, цей автомобіль буде задовольняти на всі основні функції автомобіля.