Mazda набирає обертів новаторським Miata

Новий вимір досліджується шляхом Mazda Motors Corporation, додавши потужності забирається жорсткий верх (PRHT) у його новому складі Roadster. Це було зроблено без зняття рушійною зручностями попереднього Roadster у тому числі його “Jinba Іттай” динамічні характеристики. Наступний рівень вишуканості введений Mazda була запущена на автомобільному ринку в цьому місяці.

Можна нагадати, що Roadster вже завоювала більше 30 глобально відомих нагород. Це відкрило шлях для його міжнародного визнання. З цієї додаткової спецій називається владою забирається жорсткий верх, до складу групи тепер можуть дати більш високий комфорт як для звичайного водіння і Roadster з відкритим верхом спортивного автомобіля задоволення. Саїд нова функція складається з легкого матеріалу, який має один дотик електричним керуванням. Дах можна також скласти в задню частину сидіння і всередині колісної бази.

Квадратний з Mazda MX-5 Miata народився загальне визнання. Було визнано, до Книги рекордів Гіннеса як найбільш продаваний двомісний спортивний кабріолет. Найперша Miata ознаками легко в експлуатації відкидним верхом. Його можна скласти за кілька секунд, просто розпакуванням пластикові вікна задніх, випустивши 2 лобове скло заголовка засувки і, натиснувши на верхню спину. Наступне покоління Miata представила простий процес. У цьому складі, чи не розпакування не потрібно скласти її вершині.

У найсвіжіші покоління Miata, новий жорсткий верх включені, щоб насолодитися могутнім промені сонця на кабіні області. PRHT функції, такі як фокус, одним натисканням кнопки, і вона зникне з виду. Конвертованих дизайн PRHT складається з 3 основних частин – передньої частини, середньої частини і заднього скла. Зазначені частини доповнюють Miata, отримуючи чемного операції.

Mazda Miata частин призначені для досягнення складності, які клієнти очікують. Крім того, стовбур Miata забезпечує 5,3 кубічних футів потужність, центр замок ручкою і незначні коректування підвіски для підтримки конструкції PRHT.

Miata MX-5 поставляється з 2 нових кольори кузова – Бурхливі Синя Слюда і Хайленд Зелений слюди. Ці кольори замінили Перемога синій металік і Північних Зелений слюди.