Mazda починає Kabura битві на Північноамериканському автосалоні Int’l

Mazda представила на автосалоні Північноамериканському міжнародному Показати нову концепцію під назвою “Kabura”, яка на японській мові, відповідно до Міжнародних редактор Сем Mitani означає, що перші стріли, випущеної що свідчить про початок бою. Вона має переднє розташування двигуна, задній привід компактний спортивний автомобіль живиться від MX-5 MZ вбудований-4 і має унікальну 3 +1 Гостинний макета.

При погляді на Kabura, перше, що спадає на думку, це RX-7. Mazda керівників однак заперечують у прес-релізі, що Kabura є опрацювання наступного RX-7.

Деякі автомобільні аналітики Mazda намагався ввести в оману всіх людей, поставивши MX-5 рядний 4-під капотом Kabura автора. Тому що автомобіль побудований на принципово тій же платформі, що і RX-8 і MX-5, вони не бачать жодних причин, чому роторний двигун не поміститься там.

За сидінням водія слабкий “відкидному сидінні”, що робить його чотиримісній спортивний автомобіль. Але на боці пасажира є повномасштабний задньому сидінні. Це стало можливим завдяки тому, що передній пасажир сидить шість дюймів вперед від водія. Це було зроблено шляхом ліквідації переднього речового ящика та зменшення розміру панелі приладів.

Іншою важливою особливістю інтер’єру є те, що воно оббите регенерованої шкірою підкладці. Це був наданий для Mazda зі сталого Solutions Inc (SSI), який створений шляхом переробки матеріалу Nike тренерів. В якості підкладки можуть бути пофарбовані і друкуються в міру необхідності, і відповідно до Mazda він з’являється в Kabura як “технічну та затишні матеріал”.

Прес-релізи про Kabura заповнені натяки причому RX-7, Mazda, хоча був дуже обережним, щоб не згадати про це. Але мабуть, найбільшою натяк може бути в назві «Kabura” себе. Коли Mazda приєднався спортивний автомобіль битві в світі спорту з Cosmo в кінці 1960-х, вона зробила це з роторним двигуном, тому, образно, Мазди “Kabura” є роторний двигун. Mazda, здається, готується випустити, що “стрілка” ще раз. Єдине питання тепер у тому “коли?” Джерела кажуть, що ми могли бачити нову RX-7 плюс її Hypertech програміст вже в 2008 році.

У США тисячі RX-7 вентиляторів Sevenstock бути присутнім на заході, що відбувся в Mazda R & D штаб-квартиру щороку.