Mazda приносить додому першу нагороду Тагучі

Найперший Тагучі премії була присуджена Mazda Motor Corporation Просто зовсім недавно. Премія Тагучі дається Якість інженерного товариства Японії. Суспільство вирішило нагородити така честь Mazda як спосіб або визнання інноваційного якості компанії Control Techniques, які фактично роблять використання якісних інженерних підходів на всіх своїх виробничих ліній.

Вони були в змозі прийняти таке рішення після того, як вони були в змозі зробити дослідження і контролю перевірив якість Мазди. Після такого дослідження, вони були в змозі бачити, що всі отримали хороші результати, а також успішні результати. Вони також отримали відмінні відгуки. Це був Інженерні Mazda виробничого відділу, який був обраний в якості одержувача організації такого високо цінується нагороду від суспільства Інжиніринг Якість.

Нагородження такого визнання в Mazda Motor Corporation було зроблено в рамках 14-ї конференції Інжиніринг Якість який проводиться щорічно. Це було зроблено в минулому 15 в цьому місяці в Токіо, Японія. Отримуючи нагороду в імені компанії було Yasuto Tatsuta який є виконавчим директором і генеральним директором виробничого відділу інженерної компанії.

Так що тепер ви можете запитати, що це суспільство Quality Engineering? Ну, це група, яка видає премії Тагучі. Він визнає, компаніям та організаціям, безперервно зміцнює свої підходи до досліджень і розробок. Він також вважає, виробництва та якості продукції, які вони надають на ринку. КЕС також перевіряє в групу або результат компанії яких вони засновують на доказах, як і продуктивність цих груп або компаній у своєму бізнесі. Інший фактор, який вони дивляться на це якість інженерії, яка показує, в поліпшенні якості продукції, яка пропонується на ринку.