McLaren спростував чутки про те, домінувати тестування

Лідер чемпіонату Vodafone McLaren Mercedes в даний час шукає, щоб бути в круїз-контролю до чемпіонату, що він пропустив сезон за сезоном. Минулого чемпіонату команда прийшла в 1998 році, коли Девід Култхард і легендарний фін Міка Хаккінен і раніше з командою. Дев’ять років по тому, команда має двох молодих водіїв – дворазовий чемпіон світу і новобранець відчуття, що зламав рекорд за рекордом всього його дебютному сезоні. Але в той час як команда знаходиться в передній частині турнірної таблиці в обох водіїв і конструкторів чемпіонату, з якими вона стикається багато суперечок.

Останній з цього є відсутність прозорості в паддоку. На нещодавно завершився Гран-прі Туреччини, Макларен новобранець відчуття Льюїс Хемілтон страждав від видувних з шини. Хоча молодої британської Формули Один водій як і раніше лідирує заліку чемпіонату, його перевага було скорочено всього до п’яти очок і лише кілька гонок, щоб прибути. Інцидент із шиною, на думку деяких, є результатом дії Алонсо не поділяю його установки з Гамільтоном.

Причиною тому, звичайно, інцидент на Гран-прі Угорщини, коли Хемілтон не дозволив Алонсо пройти під час кваліфікаційної сесії на зазначені події. Тоді Алонсо стверджується, прийняв заходи, блокуючи Гамільтона в ямах. Ворожнечу між товаришами по команді почали заглиблюватися під час цієї події. Це може бути причиною, чому є люди, які вважають, що Алонсо має мотив зберегти в таємниці дані свого автомобіля від Гамільтона.

The Daily Mirror повідомила, що Алонсо зробив кроки, щоб переконатися, що його товариш по команді не буде привілейованих будь-який з даних в його машині. Таблоїд повідомив: “Якщо сторони Гамільтона гараж McLaren був здатний емулювати налаштуваннях свого товариша по команді в Стамбулі, (шина) удар ніколи б не сталося.” Команда хоча заперечував цей слух. Еллен Колбі, команда McLaren прес-секретар, сказав: “Це абсолютно не відповідає дійсності Ми як і раніше повна прозорість в команді.”.

Тим часом, Алонсо і команда, мабуть, рушили далі. Зараз команда в Монці в Італії, де наступна гонка відбудеться. Протягом третього дня тестів на трасах, Алонсо опублікував швидкий час проходження кола. Це вже другий день поспіль, що Алонсо показав кращий час по трасі і третій для McLaren. Це був Льюіс Хемілтон, який розмістив найшвидше коло часу, протягом першого дня тестів у Монці.

Обидва McLaren драйвери використовують MP4-22 з двигуном надаються Німецький автовиробник Mercedes-Benz, яка також виробляє автозапчастин, таких як Mercedes-Benz шланг радіатора, частини гальмівної системи, днища компоненти та інші надійні авто і гоночні частин. Наступна гонка, Гран Premio d’Italia або Гран-прі Італії планується відбувся дев’ятого вересня. Ця подія стане першим з п’яти останніх гонках сезону. Ця подія виявиться поворотним моментом у гонці за чемпіонство. Гамільтон буду вдаватися в Гран-прі Італії з 84 пунктів у той час як Алонсо колючий на каблуках з 79 пунктами.