Merc йде громадськості

Спред над 155 акрів сайт гоночної траси земель Брук, Mercedes Benz світ пропонує своїм відвідувачам великий досвід, в тому числі водіння своїх автомобілів і навчання все про його історію, серед інших. Інтерактивні або брендів, історія його 16650 sq.m.building пропонує вам усе. Автомобільні любителі будуть любити його дивовижні прояви автомобілів, яка включає більше ста своїх моделей.

Для того, щоб привести свої глобальні споживачі і бренд ближче один до одного, Daimler Chrysler вже відкрито 5 таких центрів по всьому світу, що є найбільшим, а також кращі з наступних причин. Сайт має невід’ємну цінність для фірми, так як саме тут, що Mercedes виграв гонку в день відкриття, в 1907 році. Руки на водіння, більше на бездоріжжі і на дорозі, звичайно, 4,04 га і 2,5 км, відповідно, є ще однією функцією спеціальності; установка Mercedes Benz World, Брук землі, окремо від інших. Брук землю центр повинен відвідати для всіх тих людей, які клянуться бренд і хотів би дізнатися більше про це.

Новітнє доповнення до Mercedes Benz World представляє собою комплекс, де знаходиться інтерактивний світ зробив для відвідувачів. Керівник групи Автомобіль Mercedes, який також, трапляється, голова Правління на Daimler Chrysler, заявив на офіційному відкритті центру, що успіх всіх брендів в автомобільній промисловості постійно знаходиться під атакою, і це дійсно високо конкурентним. Майже всі нові автомобілі сьогодні похвалитися великими функціями і, отже, вона має важливе значення для розробки передових технологій для підтримки.

Mercedes Benz World розраховує залучити 300 000 відвідувачів на рік. Це місце не тільки для голови, але бензин вся сім’я може мати життєвий досвід говорить, що вищі органи Mercedes Benz World і DaimlerChrysler. Він також додав, що вони прагнуть розпалити пристрасті серед молоді, ділячись з ними історичні факти та інновації, які пішли на формування автомобільної промисловості. Висока відвідуваність центрів можна віднести до того, що ці також дозволить молоді, щоб приїхати і жити чудовий досвід водіння.

Вони також направили свої зусилля на наданні захисту від повеней річки Вей, в місцеві підприємства та житлові будинки. Elm моста Міська рада буде виграли з доступом до величезним парком спільноти, таким чином будучи відроджений бренд. Навіть оригінальні гоночній трасі земель Брук, або те, що від неї залишилося, була врятована від подальшого розпаду та областей відомого залізничного Прямий було відновлено після майже 50 років. Генеральний директор також додав, що він вважає, що присутність Mercedes Benz World було б додати до значення цього історичного місця, і на благо всієї громади далі. Місцеві мешканці впевнені, цілком щасливі з центром буття N поблизу них, а інші зусилля, що вживаються бренду.