Mercedes Південно-Джерсі дилер дає опори нового седана C63 AMG

Неначе AMG моделі повинні бути посилені, Mercedes-Benz стверджує, що новий седан C63 AMG має кращу продуктивність і економію палива, у той час як за участю AMG SPEEDSHIFT MCT7-ступінчастою спортивної коробкою передач і режиму його “контрольованої ефективності”. Ця передача завоювала нагороди і працює в парі з новим насосом підсилювача керма, спрямовані на скорочення споживання палива як мінімум на 10 відсотків.

Філадельфії використовували Mercedes-Benz покупцям подобається почуття 6,3-літровий двигун V8, який може бути збільшений з 451 кінських сил до 481 кінських сил, коли при розробці пакету AMG додається. Мова йде не тільки багато енергії, але більш комфортну їзду разом з нею. Підвіска була налаштована запропонувати плавної їзди.

Систем допомоги водієві і поліпшені телематики також зробити це безпечніше їздити на Mercedes Південної Джерсі покупців, які зможуть отримати 2012 C63 AMG цієї осені. Зовнішній вигляд трохи змінився, а з новими гратами радіатора з зображенням зірки Mercedes і поперечної Луврі. Новий передній AMG встановлений трохи нижче і підкреслив з глянцевою чорною обробкою.

Ще одна нова функція Clear-надає фари, дає це седан AMG унікальним ставленням, і вона стає ще більш вираженим при додаванні до додаткових пакет освітлення з біксеноновими фарами. Ваш дилер Філадельфії Бувший Mercedes-Benz моделей буде обов’язково відзначити широкі передні крила на цю модель і подвійних спиць легкосплавних коліс.

Задня має кілька змін, а також. Новий передній AMG з важко пропустити вставку чорного дифузора і три ребра, які досить відмінні завершити спортивний вигляд. Звичайно, покупці знайдуть всі новітні технології і функції забезпечення безпеки очікувати від Mercedes-Benz.

Дивовижна AMG SPEEDSHIFT MCT7-ступінчаста спортивна коробка передач є дуже гнучкою і пропонує чотири режими руху і функція RACE START. Зрушення гладко в будь-якій ситуації і перемикання передач також дуже швидко.

Ваш Mercedes Південно-Джерсі дилер вражений тим, як Mercedes-Benz зберіг своє місце в якості найефективніших моделей у своєму сегменті збирається з нуля до 60 миль / год всього за 4,4 секунди і досягти максимальної, хоча з електронним управлінням, швидкість 155 миль / год

При розробці пакету AMG додається водій має доступ до 481 кінських сил і може досягати 60 миль / год всього за 4,3 секунди. Тепер Чи, що десяту секунди буде дійсно зробити різницю в середньостатистичного водія ще належить з’ясувати, але він як і раніше звучить здорово.

Компоненти даного AMG моделі 6,6 кг легше, ніж стандартна версія. Це може звучати як невелика різниця, але у високій продуктивності арені, кожна унція пунктам. Mercedes-Benz, безумовно, зробили цю модель C63 AMG рахунки і клієнти помітять якості, коли вони відвідують виставковий зал.