Mercedes аксесуарів відкрити перспективу можливості

Хоча побудований з суворими специфікаціями, автомобілі Mercedes достатньо гнучкою, щоб широкий спектр аксесуарів. Mercedes аксесуарів великим не тільки для персоналізації вашого автомобіля, але і для розширення її корисності. Зрештою, ви їдете у вашому повсякденному Mercedes і ви можете зробити все, що ви хочете, щоб ці поїздки зручно. Ви можете вибрати, щоб доповнити аксесуарами різних областях Вашого автомобіля, від зовнішнього вигляду з електронікою. Багато хто з аксесуарів Mercedes ви знайдете виробляються Mercedes сам, а інші з післяпродажного компаній. Якщо ви не купуєте частини від Mercedes, переконайтеся, що вони будуть інтегруватися з установленою транспортного засобу.

Для ваших потреб електроніки, є Hands-Free система зв’язку Bluetooth MHI Інтерфейсний модуль варіант. Система зв’язку вбудовані і може встановлювати бездротове з’єднання з мобільного телефону через Bluetooth технології. Він підтримує руки вільними функціями, щоб ви могли зосередитися на своїй водіння називаючи когось або отримувати дзвінки. Дорогі поновлення COMAND DVD навігації. Це глобальна система позиціонування поширився на екрані, який допомагає планувати поїздки і заважає вам заблукати. Охоплюючи всі держави, включаючи Гаваї і Канади, COMAND DVD навігації також відображає відповідну інформацію, зокрема, такі області, як банкомати, готелі, аеропорти, лікарні, музеї, і 35 інших категорій.

Зовнішній вигляд вашого Mercedes, хоча це навряд чи потребує того, щоб чепуритися, але якщо ви коли-небудь відчували себе схильними, Є кілька аксесуарів Mercedes на вибір. Як про встановлення хромованою шини клапан штоком Caps для цього ідеально обробка колесо? Житло, яке нудно номерний знак всередині твердого тіла нержавіючої сталі пластини рами Mercedes дає доступне і миттєвий погляд оновлення. Хромовані дверні ручки-вставки захистити ручки обробки і додати талант в той же час. Те ж саме вірно і щодо будинку Chrome зовнішніх дзеркал, кредитування тире блиск доповнюють загальний вигляд вашого Mercedes. Ви також можете замінити шини, звичайно, але не забудьте купити правильний розмір, щоб уникнути пошкодження автомобіля і нещасні випадки.

Вирушаючи у відпустку або на пікнік, щоб умістити всі наявні Ваш вантаж може бути досить складним завданням. Не хвилюйтеся, як Є кілька типів носіїв ви можете встановити на свій Mercedes. Якщо ви хочете, щоб все навколо функціональності, отримати Багажник на даху основного носія. Після установки, ви зможете взяти з собою асортимент предметів, як вантажні контейнери, спортивне обладнання, і негабаритного багажу. Ви також можете придбати малий, середній, великий або вантажних контейнерів від Mercedes. Ці контейнери аеродинамічні, легкий, і пофарбовані відповідно з кольором вашого автомобіля. Інші аксесуари Mercedes, як стійки велосипеда, лиж вставки та лиж та сноуборду розширити функціональність вашої основної стійки даху.

Для турботи про ваше Mercedes, інвестувати в бризговиками. Mercedes бризковики захистити ваш автомобіль від удару дорожнього сміття відкинуті коліс автомобіля, які можуть зашкодити компоненти шасі і лакофарбового покриття. Коли ваш автомобіль просто перебування в гаражі, щоб пил від нарощування, покриваючи Вашу Mercedes з стійкі до ультрафіолетового випромінювання, дихаюча тканина Ноєм. Є також заднє сидіння охоплює тримати задні сидіння чисті і без плям. Задні чохли сидінь з вінілу і може бути легко кріпиться до місць. Інший аксесуар для автомобіля Mercedes догляд гумовий підлоговий килимок. Це допомагає в захоплення води, бруду і талого снігу так що ваш килим залишається сухою і продовжують шукає своїх кращих проявах.