Mercedes головного імен двох улюблених драйверів для McLaren

Як Канадський Гран Прі та підходи суперечки Гран-прі Монако свіжої на уми уболівальників Формули, головний спортивний Mercedes Норберт Хауг втрутилася, щоб очистити питання. Президент, який відповідає за Mercedes-Benz Motorsport заявив, що команда Vodafone McLaren Mercedes має “два улюблені водіїв” у Фернандо Алонсо і Льюїса Хемілтона.

“‘Замовлення все що завгодно, до тих пір, як один з двох випереджає в кінці, Фернандо або Льюїс – у нас є два улюблених водіїв в нашій команді”, сказав Хауг в інтерв’ю німецької фірми новин Deutsche Presse-Agentur.

В даний час в команді поділяють перше місце в чемпіонаті водія з 38 очками. Технічно хоча, Алонсо веде гонку за чемпіонат водія чинності вигравши два гонок в цьому сезоні досі який він виграв у Малайзії та Монако Гран-прі. Тим часом, Гамільтон ламав собі 38 очок, послідовно приймаючи подіумів. Він зайняв третє місце на відкритті гонки сезону і взяв всі других місця в кожній гонці після цього.

“” Ми хочемо, щоб світові титули, як в драйверах, і конструкторів, і для цього ми працюємо старанніше, ніж будь-коли “, говорить Хауг. За його словами, секрет домінування команди на початку від’їздів сезон “” важка робота, повна інтеграція всіх членів команди в Уокінгу, Бріксворте та Штутгарті, найвища готовність до самокритики, хороша атмосфера і абсолютна буде постійно поліпшуватися. ”

Після Гран-прі Монако якої Алонсо виграв, керівний орган Формули Один, FIA провела розслідування у зовнішньому вигляді команди здійснюється McLaren. Команда була пізно звільнився після FIA не побачив порушення вчинені командою. Згідно Хауг: “Якщо FIA мав найменша підозра ми, звичайно, були покарані. Але вони нічого не знайшли, і це мене не дивує. Там, де є не все, що ви нічого не знайдете. “Під час гонки, автомобілі команди показали хороші результати з шин на підвіску і двигун кожної компоненти, включаючи коромисла та інших компонентів двигуна.

Після зазначеного протиріччя, Хауг очікує команда добре виступити Гран-прі Канади, навіть якщо Circuit Gilles Villeneuve є повною протилежністю трасі Монако. “‘Схеми в Монреалі є повною протилежністю Монако. Трохи замість багато притискної сили, замість того, щоб швидко повільні повороти, більш високі, а не низькі середні швидкості, і на вершині, що найвищі вимоги до гальм в весь сезон “, говорить Хауг. Він додав, що “ми перевірили на довгому ланцюгу Поль Рікар (у Монреалі), і я думаю, що ми добре обладнані.”

Команді, хоча повинен стежити за гарний виступ ярого супротивника Ferrari. Феліпе Маса, водіння для італійської команди, узгоджується в його виконанні і прагне взяти ще одну перемогу в цьому сезоні. Маса в даний час на третє місце в гонці чемпіонату водія. Його товариш по команді Кімі Райкконен також прагне скоротити розрив між Ferrari і McLaren на наступній гонці сезону, де Ferrari сприяє більш McLaren. “Монако просто далеким спогадом. Тепер все змінилося до Канади. Одне можна сказати напевно, McLaren НЕ БУДЕ однієї хвилини перед нами, як вони були в Монако “, говорить Райкконен.