Mercedes Bluetooth телефонної інтеграції рішення з BlackBerry

У зв’язку зі збільшенням попиту на Mercedes Benz Accessories GmbH розширює свій спектр комунікаційних аксесуарів і на цей раз він буде включати рішення Bluetooth телефонії. Цей новий Mercedes-Benz Bluetooth ® (HFP) телефонного модуля дозволяє його користувачеві використовувати BlackBerry ® в Mercedes-Benz легкових автомобілів без необхідності фізичного підключення пристрою до транспортного засобу. Таке модульне рішення спеціально розроблений для використання в автомобілі телекомунікаційних і підходить для обраного діапазону мобільних телефонів, що підтримують Bluetooth ® Hands Free Profile. Цей новий модуль телефоном з HFP програмне забезпечення сумісне з заводом-виробником рішення, які в даний час пропонуються в кожній серії моделі Mercedes.

Що ви можете зробити з Bluetooth ® Hands Free профілю? Практично все, що ви хочете, як відправляти і отримувати електронну пошту, дзвонити по телефону, перевірте фотографій і презентацій. Це ідеальний помічник для керівників, хто хоче носити з собою їх офіс в BlackBerry КПК.

І в перший раз, коли Mercedes аксесуар у вигляді нової Bluetooth (HFP) телефонний модуль дозволяє BlackBerry 8700g, 8700v 8707v і моделей, які будуть підключені по бездротовій мережі до Mercedes-Benz легкових автомобілів.

Новий Mercedes Аксесуари GmbH надалі підвищує безпеку і зручність користування автомобілем телефонів. Але найбільшою перевагою є мобільність кишенькового комп’ютера або мобільного телефону, який може бути зручно носити з собою або в сумочці або кишені піджака. Там також немає проблем з Bluetooth зв’язок між транспортним засобом і пристроєм, так як це робиться автоматично. Операційна телефонного модуля також дуже легко, так як він має одну кнопку, яка використовується для активації процесу спарювання.

Після процесу спаровування починається з’єднання буде автоматичним. Інтеграції на борт також забезпечує безпечну і спонтанного управління функціями телефону через багатофункціональне рульове колесо, центральна комбінації приладів і дисплеї аудіосистеми.

Bluetooth (HFP) телефонний модуль також сумісний з Nokia 6131, Motorola PEBL U6, Nokia 6111, Sony Ericsson K610i, Nokia N70, BenQ-Siemens EF81, і Sony Ericsson W550i мобільних телефонів. Він також діє як розширення передустановки для мобільного телефону з універсальним інтерфейсом — функція, яка існує в даний час більшість з останніх Mercedes-Benz моделей.

Модуль дуже легко використовувати його потрібно тільки бути вставлений в попередньої установки розташовані в центральному підлокітнику. І в цьому місяці, Mercedes-Benz буде пропонувати своїм Mercedes-Benz Bluetooth (HFP) телефонного модуля в нетрадиційно розроблений закритому форматі коробку і буде продаватися за ціною EUR250 які включають в себе ПДВ.