Mercedes SLS AMG

Mercedes-Benz має новий супер автомобіль під назвою AMG SLS. Зі стартовою ціною близько 180 000 доларів, за ціною, щоб прямо конкурувати з подібними Porsche, Ferrari і Aston Martin. Крім всіх звичайних порівняння продуктивності є одна річ, у цього автомобіля є, що інші цього не роблять – крило чайки Mercedes повернувся. Розваги: ​​добре, є 6.2-літровий двигун у передній забезпечення гул, щоб відповідати все, щоб вийти з Детройта. З більш ніж п’ятсот п’ятдесят кінських сил SLS буде розважальний диск, навіть якщо управління було бідних. На щастя, це не так. Це гнучкий, готовий і хоча почувається досить жорстка на дорозі поєднання двигуна обробки забезпечує фантастичну диска.

В термін практичність автомобіля трохи змішану картину. Mercedes, очевидно, розглядатися як цей автомобіль буде використовуватися і SLS поставляється з типовим функцій для забезпечення повсякденної експлуатації, як супутниковий навігатор і непоганий стерео. Однак чайки крила, як культових, як вони, зробити його біль, щоб увійти і вийти з машини, зробити машину дуже широкий, і ви дійсно доведеться розтягнути тягнути вниз двері одного разу ваша внутрішня. Дизайн також означає запас досить щільно, а також.

Коробка передач подвійного схопився справа, яка працює дуже добре. Існує невелика затримка при перегортуванні весла, але в цілому він відчуває себе дуже гострий і чуйний. Автомобіль дуже очевидно, заднім приводом. Сидіння дуже назад і повертається до чесної, стара школа GT і в поєднанні з гострим рульовим управлінням у вас є повна віра в те, де передня частина автомобіля буде йти. Цей автомобіль може проходити повороти дуже, дуже швидко – якщо ви намагалися достатньо, то ви, ймовірно, може йти в ногу з повним приводом 911 Turbo. Це також неймовірно швидко по прямій – дуже вражаючий для важкого, переднім розташуванням двигуна Гранд Tourer.

Дивлячись на співвідношення ціни і якості – можна будь-який автомобіль за такою ціною можна вважати розумним цінність? Напевно, немає, але поклав поруч з його однолітками він конкурентоспроможними цінами. Давайте подивимося на це з іншого боку – проти Mercedes McLaren SLR, SLS швидше, ручки краще і дешевше на суму майже двісті тисяч доларів. Отже, SLS є гучний і хрипкий справи домінують величезні електростанція двигуна – але в той же час цивілізованими на звичайний високий рівень вишуканості і зручності, які ви очікуєте від Mercedes-Benz.