Mitsubishi постачає нові національні Outlander оголошення

Mitsubishi Motors Північну Америку представляє свою національну рекламну кампанію для нового Outlander компактний позашляховик кросовер, який надійде в продаж у цьому місяці у дилерів у Сполучених Штатах. 30-секундна реклама побігли в минуле неділю під час нового покриття-Йоркському марафоні.

“OutEverything” кампанії, друкованої та телевізійної частини, які були розроблені Національним агентством автовиробника, BBDO, має на меті показати переваги Outlander проти конкуруючих слабкий CUVs. Споживачі побачать, як Outlander може OutStart; OutRev; OutMusic; OutManuever; OutHandle; випереджати; OutRun, і, в кінцевому рахунку, “OutEverything Все,« все під звуки жахливої ​​музики трек, який тримає темп “, говорить Mitsubishi в прес-релізі .

За даними автовиробника, кампанія Outlander оголошення так само буде виконуватися на кабельні канали, як і Е, Comedy Central, MSNBC, VH1, Історія, E!, Spike, Animal Planet, Браво та Weather Channel. Згодом, друкована реклама з’явиться в питаннях цьому місяці AutoWeek, Motor Trend, Дорога & Track, автомобіль і водій, і автомобільні журнали.

Крім того, 100 різних особливостей нового Outlander ’07 будуть фігурувати в мікросайту створені Агентством Органічні Інк Mitsubishi також віддати 3 нових Outlanders та інші цікаві призи для відвідувачів, які зареєстровані на сайті і заробили очки, приймаючи вікторини або перегляду відео.

Mitsubishi Outlander, спочатку відома як Airtrek, була введена в Японії в 2001 році. Його попереднє назва була придумана з повітря і Trek передати вольний, вільний духом водіння відчуваю. Назва Outlander був початий в 2003 році, коли транспортний засіб було дано кілька автозапчастин модифікацій, таких як підвищення фари і грати радіатора.

Друге покоління Outlander була розв’язана в минулому році в деяких автомобільного ринку, включаючи Японію. Саїд модель GS використовується платформа від Mitsubishi і використано 2 нових двигуна від Глобального альянсу Виробництво. У квітні минулого року північноамериканської версії транспортного засобу, був показаний на автосалоні в Нью-Йорку. Ця версія включені розширені Mitsubishi Outlander аксесуари та запчастини для зміцнення ергономіці і привабливості. Ці нові можливості зробити новий Outlander більш захоплюючою, ніж його попередник. За допомогою нової рекламної кампанії, Mitsubishi позитивно, що її новий Outlander буде зробити його великим в автомобільному ринку.